Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Klíma bombát megéri használni?

Klíma bombát megéri használni?

Figyelt kérdés

A kocsimban rendszeresen cseréltetem a különböző szűrőket ezért leginkább "frissítés" miatt gondoltam, hogy kipróbálok egy ilyen "bombát".

Van valakinek tapasztalata vele? Megéri? Tényleg csak annyi, hogy járó motorral megy a klíma 15 percig majd újabb 10 percig a szellőztetés és kész?

Ha használta valaki meddig marad meg a jó illat? A kocsim nem büdös, nem penészes és nem dohányzó.



2018. jún. 17. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyém sem büdös, penészes és én sem dohányzom. De azért ártani nem árt, én évente be szoktam nyomni egy ilyen bombát. Nem is kifejezetten az illat miatt csinálom. Arra van illatosító.

Ezen felül én még pluszban a klíma elpárologtatóját be szoktam fúja erre való habbal. Megvárom még ez kicsepeg a kondenzvíz elvezetőn, utána kapja az új pollenszűrőt.

Ezt minden évben megcsinálom és még sose éreztem olyat, amit szoktak emlegetni, hogy "büdöset fúj a klíma."

Szóval ártani biztos nem árt. Azt a pár ezer forintot pedig nem sajnálom rá évente. Márkásabbakat szoktam venni (Sonax, Loctite, stb...) nem a legolcsóbb hipermarketeeseket.

2018. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én évente használom, sosem büdösödött még be
2018. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi én is így gondoltam, akkor veszek egyet.
2018. jún. 17. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!