Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdvözletem. Milyen motort...

Üdvözletem. Milyen motort érdemes venni manapság? Jó az amit kiszemeltem magamnak?

Figyelt kérdés

Egy motort szeretnék vásárolni de nem tudom hogy mi számít jónak bizonyos árkategóriákban, milyen egy jól felszerelt motor. A következő lenne a szépség amit kiszemeltem.



[link]


Valaki tapasztaaltabb felvilágosítana hogy lényegében mit is kapnék a pénzemért? Hogy egyáltalán jó motornak számít e ilyen műszaki adatokkal és hogy összességében jó üzlet-e az egész.



2018. jún. 17. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Üdvözletem.

"Milyen motort érdemes venni manapság?"

Általában a működőképes motorokat érdemes. Bár van aki szeret szerelgetni. Én mondjuk pont nem. Én motorozni szeretek. Ha önnek is ez utóbbi fontos kérem vegye fontolóra tanácsom. Egyébként ez egy hülye válasz volt, egy hülye kérdésre.


"nem tudom hogy mi számít jónak bizonyos árkategóriákban, milyen egy jól felszerelt motor"

Hát ha két kereke van, az már általában alapfelszereltség. Bizonyos kategóriában ( vannnak 3 kerekű motorok is ).

Nem igazán tudom értelmezni a kérdést egyébként. Ön tudja? Mert mondjuk a "felszereltség" kontextust én általában túraendúróknál szoktam látni. Nademindegy. Ez is hülye válasz volt ( hülye kérdésre ).


"Valaki tapasztaaltabb felvilágosítana hogy lényegében mit is kapnék a pénzemért?"

Hát a képen lényegében egy motorkerékpár van. Egy Harley. Megkockáztatom, hogy a pénzéért ezt kapná.


ilyen műszaki adatokkal és hogy összességében jó üzlet-e az egész."

Most lehet azon vitatkozni, hogy jó e vagy sem. Van aki szereti. Ha ön is vegye meg.

Ha üzletszerűen gondolkodik akkor javaslom a határidős csavaralátét ügyleteket. Mert az jó üzlet. Lehet persze motort venni befektetési céllal, na ez nem az a motor.


A motorozás alapvetően más filozófiát követ. Úgyhogy amit én javaslok önnek, hogy amíg ilyen kérdésekre képes, hagyja a motorozást az olyan idiótákra mint én. Mi nem bonyolítjuk túl a dolgokat, egészen másképp állunk hozzá az egész kócerájhoz.


"Jó az amit kiszemeltem magamnak?" Tudja már itt elbaltázta a dolgot. Egy ismeretlen mondja meg magának, hogy a mi a jó? Belégzés, kilégzés megy magától ?

Hát itt tényleg csak Besenyő Pista bácsit tudom idézni, bocsásson meg :"Nooormáááliss?!"


Tanácsom a következő: hagyja francba kétkerekűeket, nem kell az magának.

2018. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!