Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A8, BMW 7 széria vagy...

Audi A8, BMW 7 széria vagy Mercedes S osztály?

Figyelt kérdés
Új(abb) autóra akarok váltani, mert a mostani 2004-es A6-om már kezd egy kicsit megöregedni. Ezt a 3 típust néztem ki, de nem tudok dönteni. Nagyjából a 2008-2010 közöttiekre gondoltam, mert ezek vannak 5 Millió alatt. A 3 közül melyikkel van a kevesebb gond, illetve melyiket milyen motorral és váltóval érdemes venni?

2018. jún. 17. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen A8-as, sokkal megbízhatóbb mint a másik kettő. Szebbnek talán nem szebb, de ergonómiában az Audi a legjobb, és szerintem olcsóbb fenntartani. 2010 utáni D4-es modellnek pedig gyönyörű a belseje is, érdemes lenne azt venni, csak szerintem nem lesz elég a pénz.
2018. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azt kérdezed, hogy mit helyette?


Racionális választást esetleg???? Sok válaszoló talán nem alaptalanul ítélkezik a "feltörekvő csóró" és hasonló megjegyzéseikkel, mert tényleg az olyanok hiszik azt, hogy hatalmas bizniszt csinálnak egy 10 év körüli levedlett luxusszedánnal. Mert ezek azok. Luxusszedánok. A prémium szedán az az A4, 3-as BMW a C osztály, a Lexus IS sorozat stb... A luxusszedánokat pedig újkorukban is pénztemetés megvenni, csak újonnan olyan emberek veszik, akiknél totál nem számít, csak beültetik előre Hans-t és hátul eltespednek az aktuális üzlettársukkal cseverészni, vagy az odaúton megírnak pár céges e-mailt vagy szerződést. Luxusszedánban a tulaj hátul ül.


Ha 5 misi a kereted, akkor nézz inkább A4 kategóriát méretben, esetleg kombit, ha kell a hely. Azokból lehet fiatalabb, jobb állapotút kifogni. És talán kilómétermilliomos se leszel, ha benzinest veszel belőlük. Újabb BMW motoroktól mondjuk óvaintenélek. Mercit meg alapból nem vennék, ha csak nem a fentebb említett milliárdos tőzsdecápa lennék. Így én egy jó A4-re szavazok (ha mindenképp kell a rongyrázás)

2018. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Audi
2018. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a Merci lenne itt a nyerő, mert mindig is az volt a legfejletteb, csak ennek van egy nagy hátulűtője ami az, hogyha valami baj van vele, főleg elektronika akkor nem lessz olcsó a javítás.

Szerintem luxus autót, csak automatával érdemes venni.

Ha lehetőségem lenne venni egyet akkor az a S 350 4Matic lenne. 270ló és összkerék meghajtás.

2018. jún. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!