Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy passat b5.5 pdtdi-t...

Vettem egy passat b5.5 pdtdi-t. Vissza van tekerve?

Figyelt kérdés
Gyonyoru allapotu kopasmentes olaszbol hoztak, de talaltam vmi szerviz papirt ahol km allas van feljegyezve, 373.434 Km. Az autó órájába 154.000 km van. Mit tehetek?

2018. jún. 20. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Át lettél verve. Vidd vissza. És rendörséggel is fenyegethetsz
2018. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a részleteket nem írtad volna le, akkor is azt mondtam volna látatlanban, hogy igen. Ezek szinte mind meg vannak tekerve. Én azt mondom, hogy ha egyébként jó az autó, tartsd meg, és próbálj meg visszakérni a vételárból. Nem sok esélyt látok rá, mert nem igazán tudod bizonyítani, hogy a nepper tekerte meg. Ő is azt mondja, hogy így vette (ha egyáltalán az ő nevéről szól az adás-vételi). Ha biankó adásvételivel vetted, azaz papíron az olasz tulajtól, akkor pedig felejtsd is el, és törődj bele! Ez esetben a nepper azt fogja mondani, hogy életében nem látott sem téged, sem az autót.
2018. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy vissza van tekerve. Szerinted majd egy közel húsz éves dízel autóban 154 ezer km van?
2018. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Tanulhatsz az esetből. Alap, hogy külföldről behozott autót nem veszünk.
2018. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen gyönyörű állapotú, hiszen a kopott dolgokat kicserélték előtte, sőt még polirt is kapott a béjöt pesszát. Ezeket a fostalicskàkat még mindig hordják be?

Amúgy igen, vissza van tekerve.

2018. jún. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kmóra egy szám, ami sokat nem jelenet.... De teszem fel a kérdést, ha megláttad volna hogy közel 400e futott az autó, szerintem meg sem nyitottad volna a hirdetést. (és lehet hogy amúgy egy tökéletesen karbantartott autó lett volna)
2018. jún. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már vásárlás előtt tudhattad volna, hogy nincs olyan 20 éves dízel amiben 150.000 km van. Ezeket 180-190.000-re szokták tekerni, értelmesebb már azt sem nyalja be...

Felültettek, ez van.

2018. jún. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen , át lettél verve.
2018. jún. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Vissza van tekerve?"

Igen.


"Mit tehetek?"

Kiolvasod (vagy kisolvastatod) a valós futást a motorvezérlőből (VCDS-sel kb egy perces, next-next-finish művelet). Ha megvan a valós futás, akkor az annak megfelelő karbantartási munkálatokat elvégzed, és örülsz, hogy van egy gyönyörű, kopásmentes kocsid.

2018. jún. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!