Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel tigra TT 2008 akkumulátor...

Chreees985 kérdése:

Opel tigra TT 2008 akkumulátor lemerülése esetén hogy lehet kinyitni az ajtót?

Figyelt kérdés
A kocsiban lemerült az akkumulátor reggelre. Hogy tudnám kinyitni egyáltalán az ajtaját ? Mivel TwinTop tetős ezért az elektronika huzná le az ablakot 2-3centira hogy nyitható legyen az ajtó...

2018. jún. 22. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Igazából a tipikus : horgász zsinór kell.

Hurok rá (amelyik 2 oldalra húzásnál szűkül).

https://www.youtube.com/watch?v=5YJzpaz0tmw


Kb így, csak egyszerűbb horgász zsinórral mert 25x vékonyabb, és rugalmasabb.

Aztán csak felhúzod.

2018. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem opcio sajnos.. a kulcs nyitja a zárat. De az ajto nyitasahoz az ablaknak vissza kéne engedie..
2018. jún. 22. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:
első, ennek mi köze a kérdéshez?
2018. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Két automentőt és két opel szervizt is hívtam és egyik sem tudott megoldást javasolni.. Azért ez a vicc kategória már...

Opeleknél van esetleg valami rejtett motorháztető nyitás?

2018. jún. 22. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:

megkérdeztem a TT-s haverom, ott akkor is lehúzódik kicsit az ablak, ha a kulccsal nyit rá, lemerült akkunál


2. voltam

2018. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem engedett vissza az ablak egy milit se sajnos. :( Még annyi rés sincs hogy egy müanyag kampoval kicsit letudjam feszíteni..

Sárga angyal 16500forintért vállalja a kiszállást de az összeget abban az esetben is fizetni kell ha nem tudja orvosolni a problémát.

Egy ismerősöm a következőt javasoltola: kocsit megemelni bikakábelt az önindítóra és kasztnira kötni ùgy vissza hùz az ablak.. ez müködhet?

2018. jún. 22. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, az öntvényen testelni szoktak, a kasztnin is lehet ezt.

De ,hogy így akarj switcher ecu szinten áramellást kreálni esélytelen.


Ha tudjuk a zárat (mármint a motorháztető retesz) felépítését akkor kilehet akasztani, akár csuklófogókkal.

Nem könnyű, de vészmegoldás.

2018. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
AZ ismerősöd jó tippet adott, az önindítónál ugye ott van van a fix pozitív az akksitól(vastag kábelt/sarut keresd) ide tedd a piros csipeszt, a feketét pedig a kasztnira/blokkra ahol jó test van.
2018. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!