Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a problema ha a...

Mi lehet a problema ha a mocim motorja nem porog ki hidegen?

Figyelt kérdés
A motorja azt csinalja, hogy hidegen nem porog ki. Mintha ne lenne benne ero. Melegen viszont teljesen normalisan mukodik. Szerintetek mi lehet a baja? 50 kobcentis 4t motor. 19es karburator van rajta.

2018. jún. 23. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert hideg!

Te meg gyilkolod vele rendesen.

Neked (meg a motornak) lenne jobb, ha normálisan használnád.

Én csak a motort féltem.

Be lehetne állítani, hogy hidegen is menjen, de ha úgyse jó neki?

2018. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Két dolog lehet. Vagy túldúsít a szívató, vagy nagyon hamar visszaveszi magát. Ha "darálva" nem pörög ki akkor dús, ha fuldoklik mintha nem kapna benzint akkor pedig szegény a keverék.
2018. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 veterán vas ***** válasza:
Te amikor reggel kimászol az ágyadból, egyből képes vagy a produkálni a fizikai teljesítőképességed maximumát? ;)
2018. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok csak nem nagyon ertek hozza. A motort nemregen vettem ezzel a problemaval. Azt mondtak lehet hogy a karburator tul kicsi. De lehetseges hogy szelephezagot kell rajta allitani. Annyi lehetoseget mondanak...nem tudom melyiket kene valoban megnezetni/beallitani. Ha a szerelonel felsorolom mind azt amit ossze szedtem igy talalgatasokra akkor fajni fog a oenztarcam :D csak ezt probalom megelozni.
2018. jún. 24. 17:20
 5/7 anonim ***** válasza:

"Melegen viszont teljesen normalisan mukodik"..

A hidegindítást követően a bemelegedésig egy átmenetei állapot.

Nem azt mondom, nincs olyan pci, ami hidegen is felpörög,

csak azt, hogy rohadtul nem tesz jót neki.

Gyilkolod vele.

Ée mégegyszer, be lehet úgy is állítani (más rovására), hogy hidegen is menjen, mint az állat, de tönkreteszed.

Ezt akarod?

Ha megfizeted, megcsinálják Neked, aztán viheted hozzá nagyjavítani.

2018. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En meg minndig nem akartam semmit. Ez elott 2utemum volt. Az akkor is porgot ha le volt allitva:D (viccen kivul, gyujtas kapcsolo hibas volt es ha meleg volt a motor nem akart leallni hiaba vettem meg a kulcsot is ki belole) a lenyeg a lenyeg h nem tudtam h ez normalis vagy sem vagy baj van vele vagy se:0
2018. jún. 25. 12:06
 7/7 veterán vas ***** válasza:

Ez egy másik tünet.

Az lehet, hogy kijön a kulcs -mert annyira kopott a zár- és a motor megy tovább, hiszen csak az a darab vas jött ki, de a gyújtást nem vette le.

Vagy a másik:

túlmelegedett motornál, elképzelhető hogy tényleg levetted a gyújtást, de öngyulladás miatt továbbra is működik. Ugyan ezt produkálhatja nem megfelelő hóértékű gyertyánál is.

2018. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!