Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kínai karosszéria (! ) fóliáró...

Peti1001 kérdése:

Kínai karosszéria (! ) fóliáról vélemények?

Figyelt kérdés
Nem találtam véleményeket sehol sem, egyedül autófóliázó cégek oldalain, ahol szidják őket, hogy még véletlenül se olyat vegyél hanem vidd el hozzájuk. Olyanokat olvastam hogy leszedi a festéket, mert annyira ragad meg, hogy pár hét után szétrepedezik. Valakinek van tapasztalata ezekkel a karosszéria fóliákkal kapcsolatban? Tényleg olyan rosszak mint amilyennek mondják?

2018. jún. 23. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,hogy nem lenne a legjobb döntés... jó esetbe annyira gyenge stb,hogy szétrepedezik és leszeded simán, rosszabb esetbe a fényezés bánja. Hogy őszinte legyek én akkor tenném az autóra ha egy bontószökevény lenne aminek mind1 mert amúgy is csak a vasba lenne jó... inkább fizetek és szépen is lesz megcsinálva meg nem utolsó sorba garanciásan
2018. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most komolyan ha ennyire nincs pénzed, miért akarod a maradékot elverni kínai fóliára?
2018. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy olyan dolog, mint minden más terméknél: kínai és kínai között is van különbség.

A 3M is készül Kínában...

2018. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bemész egy dekorboltba, kiválasztod a katalógusból az anyagot, mintát, színt, adnak tanácsot is, hogy melyik lenne jó neked és szépen megrendelik neked. Lehet, hogy nem 50 ezer Forint lesz, mint a kínai (áfával, vámmal, szállítással 70 ezer), hanem 100 ezer, viszont garantált a minőség és sérülésmentesen megkapod.
2018. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Barátom..

Mondj már nekem egy olyan minőségi terméket,amely kínai!


Mindent gyönyörűen hamisítanak,csak szemétdomb minőségben.

2018. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nincs pénzem, de régebbi autóról van szó, aminél nem feltétlenül éri meg a 200.000Ft os fóliáztatás. Köszönöm a tippeket!
2018. jún. 23. 19:37
 7/9 anonim ***** válasza:
minek a fólia?
2018. jún. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A múlt héten futottunk bele hasonló problémába. Megrendelőnk megrendelte a "NO NAME" garancia nélküli carbon fólia anyagot. Elhozta, hogy szakműhelyünk végezze el a kivitelezést és akkor biztosan jó lesz. Sajnos nem így történt. Még mi sem tudunk szarból várat építeni, vagy ha sikerül is, akkor rövid időn belül összeomlik.


Felraktuk a fóliát a tetőre és a motorház tetőre és másnap kitettük a parkolóba, ahol történetesen sütött a nap.

A mélyedésekből felvált a fólia, a kavicsfelverődésekben (fényezési sérülésekben) lévő levegő a hő hatására kitágult és apró buborékok éktelenkedtek a felületeken, amelyeket se kinyomni, se kiszúrni nem lehetett, mert jött helyette másik 10db.


Azt tudni kell, hogy mindennek meg van az oka, hogy miért olcsóbb és ezek után el kell döntenünk, hogy mit szeretnénk: jót vagy olcsót?

26 év prémium fóliázó tapasztalattal a hátam mögött elmondhatom, hogy a minőségi anyagokat csak egyszer kell megvásárolni, míg az olcsó kategóriát akár többször is, ami viszont már drágábbra jön ki, mintha egyből a prémium kategóriát választottad volna.

Ja és akkor a negatív esztétikai élményről, idegeskedésről, időráfordításról, kellemetlenségről, stb még nem is beszéltem.


Thomy

2018. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes leírást Thomy! Így már is meggondolandó a dolog. Nagyon szépen köszönöm a többieknek is a válaszokat!
2018. jún. 25. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!