Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha felengedem a gázt sziszegő...

Ha felengedem a gázt sziszegő hangot ad ki az autóm. Kezdő csapágyas lehet?

Figyelt kérdés

Igaz mosás után vettem észre, de ha felengedem a gázt és gurul a kocsi üresbe vagy motorfékkel sziszegő hangot hallok.


Suzuki Swift 1995 évj. 1.3.


Holnap és holnapután is kellene a kocsit használnom bő 400km-re. Be merjem vállalni?


2018. jún. 27. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Csapágyasságnak biztos hogy nincs "sziszegő" hangja. Inkább kopogó, daráló hangja van. Nincs annak a motornak semmi baja. Inkább a "valami forgó dolog beleér valami állóba" esete lehet.
2018. jún. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy a fék? Sajna anno megszívtam, megkértem szerelőmet, cseréljen olajat, megtette de nem húzta meg a szűrőt rendesen, az kifolyt és jobb oldalra kicsapta az olajat ( jaj eszi az olajat a Swiftem című történet volt ( mint kiderült eszi, de nem olyan nagyon ahogy egy 350.000 ezret megtett Swiftől elvárható mértékig csipeget) aztán az olajsár meg valamiért működésképtelenné tette a jobb első fékem és így jártam vele fél évig. Na mindegy, akkor daráló hang a csapágy hang. Köszönöm. Remélem nem lesz gond. :)
2018. jún. 27. 08:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha viz éri, berozsdál a féktárcsa, az ad ilyen hangot. Menet közben fékezz erősen néhányszor, annyi elég, hogy lekopjon a rozsda és megszűnjön a hang. Ha nem szűnik meg, akkor nézesd meg szakemberrel, az még semmibe se kerül.
2018. jún. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is a fékre tippelek
2018. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!