Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ismer valaki ilyen szerelőt...

Ismer valaki ilyen szerelőt aki foglalkozik ilyesmivel?

Figyelt kérdés
Most vettem egy Audi A4-est és a belső terén kéne egy kicsit szépíteni egész konkrétan a műszerfalon lévő jelzések újra matricázása. Beszart a bankkártya tartó is magyarán nem marad a helyén hanem állandóan kicsúszik valamint a kesztyű tartóból ki van törve a nyitó fűl és ezeket a problémákat kéne meg csinálni és én nagyon nem értek ezekhez és ezért gondoltam hogy elviszem egy szerelőhöz , hogy normálisan megcsinálja de Siófok és környékén nem ismerek senkit aki foglalkozik ilyennel . Esteleg tudnátok mondani olyat aki vállal ilyet Siófok, Veszprém, Székesfehérvár, Fonyód környékén ?

2018. jún. 30. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen kis piti melót nem fog egyik sem elválalni, mivel sokat nem tud vele keresni, de az időt meg ugyanúgy tölti vele, mintha rendes munkát csinálba. Engem ennél komolyabb dolgokkal is küldtek már el a szerelők a búsba és ott is végül ismerős csinálta meg, de az is húzta a száját.
2018. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!