Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális ha nem füstöl az autó?

Normális ha nem füstöl az autó?

Figyelt kérdés
Van egy cordobám 1.4 mpi benzinmotoros autóm. arra lettem figyelmes hogy hidegen-melegen nem jön a kipufogóból füst, se alacson se tul magas fordulaton. Az autóbqn 240 000km van.. ez normális egy benzinesnél????

2018. júl. 2. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Benzines az ne is füstöljön. Dízelnél üzemszerű, de csak a korom, a világoskék már nem.
2018. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj, amíg nem füstöl, nem gőzölög.
2018. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, amikor füstölni fog akkor az lesz a problémád.

Addig a jó ameddig nem füstöl

2018. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , akkor megnyugodtam :) és mi a véleményetek erről az autóról,és motorjáról? Azért kérdezem mert 2 honapja van nálam és seat márkába ez az első
2018. júl. 2. 17:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Faékegyszerű technika.

Lomha egy jószág, de ha a kötelező szervízperiódust betartod, akkor még hosszú évekig komolyabb hiba nélkül szolgálni fog.

2018. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez a 240e km hány év alatt jött össze?


az olajra kell nagyon figyelni, ha lehet csak fullszint olajat használj.(0W30, 5W40)

2018. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2 hónapja van nálam, így nem tudom :D én sűrűn járok vele napi 70-80km , bevittem egy volkswagen szervízbe átnézték a km is valós. Csak az zavar engem azért is tettem fel a kérdést, ha egy autó nem füstöl olajat se csipkedi pedig már több mint 4000km-t tettem bele, de akkor hidegen ha beindítom reggel miért áll le első indításkor 5-10 mp után?? Mintha lefulladna. Ez lehet benzinnyomás hiány, vwgy sokat kaphat??
2018. júl. 2. 18:25
 8/9 A kérdező kommentje:
Olajat egyik ismerős szerelőm 10w40-et ajánlott olajba. Akkor most hogy van ez? O.o
2018. júl. 2. 18:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg hidegen nem elég dús a keverék.

Ennek sok oka lehet.

2018. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!