Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez mennyire szabályos Magyaror...

Ez mennyire szabályos Magyarországon?

Figyelt kérdés
[link]

2018. júl. 3. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2018. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Óvodában csinálhatnak ilyet a gyerekek, ott szabad és oda való.
2018. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat igénytelen.
2018. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fúúúúj, de ronda, mi a jó isten ez
2018. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen legális addig, amíg a távolsági és a tompított fényszóró színe a fehér és a citromsárga között marad, illetve a fényerő is marad az előirtanak megfelelő.
2018. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából nem én szeretnék ilyet, nekem nem tetszik. Egyik barátom kérdezte, hogy van-e erre szabály,de én nem tudtam neki válaszolni.
2018. júl. 3. 15:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy legális-e, azt nem tudom, feltehetően az, ha nem változik meg a fény színe túlságosan.


Viszont még ha nem is szabályos, valószínűleg nem törődik vele senki. Csomóan kék xenon fényszóróval járnak, és szinte sose állítják meg őket. Vagy a motorosok nappali menetfénnyel, ködlámpával, magyar (elavult fos) KRESz szerint ez sem szabályos, mégse büntetik őket. Szürke zóna kicsit.


Max forgalmi vizsga előtt le kell venni.

2018. júl. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!