Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes 190D 2.5 vezérlés?...

Mercedes 190D 2.5 vezérlés? Valaki szerelte már?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Valaki profi szakértelme kellene mert lehet valami nem stimmel itt :) (190D 2.5D)


Csak rávettük magunkat a hengerfejtömítés cserére csak találtunk szétszedés közben egy furcsaságot!



Képeket csatoltam, nézzétek meg! Rossz helyen lenne a vezérlés?



Vezérműtengely fogaskereke a jelzésnél van de a főtengely nem holtponton (OT-n) áll hanem 9 fokon?!?!


4. és 5. henger 1-1 szelepe ebben az állásban "síkban" van...


KÉPEK:

[link]


[link]


[link]


2018. júl. 4. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd arrébb egy foggal a láncot, ha úgy felül jelre állítva lent OT elötti értéken áll a jel, akkor meg van nyúlva a lánc. Mindig forgásirá yba hajtsd a motort.
2018. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg arra azért figyelj, hogy 180fokkal is el lehet tenni a vezérlést.
2018. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Hát nem hiszem, hogy ilyen durva dupla soros lánc ennyit megtudna nyúlni!


Megkérdeztem merci fórumon is a biztonság kedvéért, oda eddig 1 válasz érkezett miszerint 1 láncszemmel el van rakva!

De azért megkérdeztem itt is, hátha jön valaki aki már szerelt ilyen 190-es mercit (mert azért régebben elég sok rohangált az utakon)

2018. júl. 4. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!