Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg nem szabad automata...

Tényleg nem szabad automata Volvo-t venni?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a volvo automatái elég szarok és nem szabad megvenni. (használtról van szó)
2018. júl. 4. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez így nem igaz. Nekem volt, tudom. Az 5 sebességes D5 motorhoz párosított váltó valóban biztosan felújításra szorul, ami eléggé fáj, 500-600 ezer forint. Ez van. Az újabb, 6 sebességes szintén elhalhat 250 ezer km körül. Ha rendesen cserélve van a váltóban az olaj, az megnövelheti ezt a ciklust.
2018. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Háát, van egy széria Aisin váltó asszem, amelyek igencsak problémásak, de vannak jól sikerült darabok is. Az a baj, hogy most meg nem mondom pontosan, melyik generáció problémás.
2018. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
Felejtsd el , gagyi koreai vagy alap német modellek esetén mélyen benyúlsz a zsebbe ha beáll az a műszer ,akkor se sokkal olcsóbb ha bontós a cucc és az még rizikósabb . Inkább normál váltó , fogyasztás kevesebb biztosabb haladás .
2018. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a Volvo automatái nem szarok. Az a helyzet, hogy az automata váltó rendszeresebb szervizt igényel, amit a paraszt nem csinál meg, mert ugyan arra volt pénze, hogy autóvásárláskor kérje bele az automatát, de arra már nincs, hogy szervizelje is, vagy simán csak hanyag, leszarja. Rendszeres váltó olaj és szűrő csere esetén nincs gond, persze nyilván ez is a megtett km-től függ, mint minden.
2018. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!