Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha minden papírja rendben van...

Ha minden papírja rendben van az autómnak, a lent említett esetben beleköthetnek a hatóságok valamibe?

Figyelt kérdés

Már több mint egy hónapja nem tartózkodom otthon, az autóm viszont egy lakótelep utcáján áll, gondolom a madarak és az időjárás összekoszolta már ez idő alatt. Egy ismerősöm hívta fel a figyelmemet arra hogy a minap a közteresek fotózzák a kocsit. Az autón minden papír rendben van. Ebben az esetben bele tudnak kötni valamibe? Tudtommal ha megvan az érvényes forgalmija az autónak, biztosításom is van, akkor tárolhatom az utcán az autómat amikor és ameddig akarom. Van az autón egy elég szembetűnő ültetés, koppig vannak tekerve a rugók. (Tudom, ez viszont nem legális ha nincs a forgalmiban.) Viszont ebbe sem köthetnek bele, amíg nem úgy veszik észre, hogy én közlekedek vele, és mondjuk megállít a rendőr úr.


Van valami okom rá hogy aggódjak? Mint már mondtam több mint egy hónapja nem vagyok otthon, és még egy pár hétig biztosan nem is lesz alkalmam rá hogy elvigyem, vagy hogy egyáltalán bármit is csináljak vele.



2018. júl. 4. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Elméletileg a rendőr az álló autóba is beleköthet ha nagyon akar közterületen...

Azt pedig hogy meddig lehet ott tárolni így, azt helyi rendelet szabályozza

2018. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amilyen vérgenyák a rendőrök, belekötnek abba, hogy nem piros, hanem zöld a kocsid.
2018. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!