Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 16 éves leszek nemsokára....

16 éves leszek nemsokára. Igaz a jogsit csak jövőre kezdhetem csinálni, de már kocsin gondolkozok. Szerintetek mennyi idő alatt lenne rá pénzem?

Figyelt kérdés

Nem egy méregdrága kocsira gondolok hanem például FIAT PUNTO, HYUNDAI GETZ. De bármi ami kisautó, és jó első autónak. Kb. 600-700 ezer forintot költenék rá. Ennyiért már lehet jót kapni nem igaz? És mennyi idő alatt lenne meg rá a pénz ha diákmunkát vállalok meg félreteszem amit kapok? Szerintem még a szüleim is beszállnának. (Előre is köszi a válaszokat. Negatív kommenteket NEM kérek.)

Meg szerintetek hogy tudnék spórolni?



2018. júl. 8. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Nem ismerjük se a kiadásaidat, se a bevételeidet, ezért lehetetlen válaszolni.

Ha ezeket ismered, akkor viszont egy második osztályos matekpélda nehézségével vetekedik a feladat.

2018. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
fél év alatt simán összeszedsz ennyit, ha tényleg komolyan akarsz egy verdát!
2018. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Vannak kiadásaim igen, de ha nagyon szeretném akkor félre tudnék tenni, ha nem is mindet de a nagy részét biztos.
2018. júl. 8. 18:57
 4/14 A kérdező kommentje:
Amúgy lány vagyok...Milyen autót javasolnáok ami alapjából véve olcsó mégis jó, megbízható, városban jól használható és a vezetés elején pont megfelel?
2018. júl. 8. 19:18
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
vegyél Corsát! azzal remekül lehet parkolni, fordulékony és fürge kis jószág! a csajok úgyis az ilyen matchboxokat szeretik!
2018. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen azon is gondolkodtam de valamivel komolyabbat szeretnék, mint ugye a punto, vagy a hyundai getz. Vagy még esetleg a suzuki swift abból a 3 generáció, és a toyota.
2018. júl. 8. 19:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Már nem azért de egy Corsa komolyabb mint egy punto!


+1 a corsára!

2018. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A puttó meg a gecc semmivel nem "komolyabb" egy Corsánál.


Egyébként meg nem tudom mi a jó abban, hogy a szüleid pénzéből veszel és fenntartasz egy ilyen matchboxot.

Sok élmény nincs a vezetésében. Főleg, ha csak városban használod.

Persze, ha ez minden vágyad és a szüleid támogatnak, akkor hajrá.

2018. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy negatív kommentet nem szeretnék. Egyébként falun lakok és a váos cirka 20 km-re van, tehát azért jó lenne.
2018. júl. 8. 20:34
 10/14 A kérdező kommentje:
Erről mit gondoltok: [link]
2018. júl. 9. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!