Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2003 Ford Focus-ba milyen...

Bubachangh kérdése:

2003 Ford Focus-ba milyen módon lehet a gyári rádiósmagnót kicserélni valami korszerűbbre (mp3 lossles), ami csak 1 helyet foglal?

Figyelt kérdés
A gyári dupla olyan magas, (nem is értem miért) mint egy normál. Láttam, hogyan lehet kiszedni, de a csatlakozók elosztását nem értem. Plusz valami kiegészítő keret is kell hozzá azt hiszem. Köszönöm előre is!

2018. júl. 9. 19:58
 1/1 anonim válasza:
Szia! Beépítő keret a neve amit te keresel. (1500ft) Azzal már belefér a rádió ami 1 dines. A gyári csati az 2 dines a kocsiban. Veszel egy iso átalakítót is ha nem kapnál hozzá. Vagy van olyan rádió amin alapból 2dines a csati hátul és 1 férőhelyes. A csatik kiosztása egyszerű amúgy az egyik a feszültség, indító jel erősítőnek stb. A másik meg a 4 hangszóróé. Amelyiken van lila-lilafehér, zöld-zöldfehér azok a hangszóró kábelek. De a googleba találsz leírást melyik micsoda.
2018. júl. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!