Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Sx4 bontása?

Suzuki Sx4 bontása?

Figyelt kérdés
Van egy Sx4 Suzukim, ami 2007-es, 1.5-ös motorral szerelt. Egy újabb autóra akarom le cserélni, de sajnos, mind a 4 ajtón található kisebb horpadás, az egyik felébe beletolattak, másik felének egy kutya rohant neki, amikor mentem egyszer hazafelé, törve maga a kocsi nem volt egyébként. Így nem sokat ér ez a kocsi, vagy rendbe rakatom, s úgy adom el, vagy bontva alkatrészenként. Nem tudom mi lenne a járható út.
2018. júl. 10. 17:35
 1/5 anonim válasza:
Én megcsináltatnám és használnám tovább.
2018. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó kocsi, de igen sokat mentem vele, már negyed millió km van benne, sajnos jönnek ki rajta a hol kisebb, hol nagyobb hibák, hiába tartottam mindig karban, a motorjához is hozzá kellett nyúlni már, néhány hónapja.
2018. júl. 10. 17:54
 3/5 anonim válasza:
Te tudod. A használt lutri,az új drága.
2018. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hm. Tehát otthon akarod legálisan elbontani.
2018. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettőből csak az egyiket szeretné megvalósítani. Ha otthon nem megy, akkor legálisan. :-)
2018. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!