Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Suzuki Swift?

Első autónak Suzuki Swift?

Figyelt kérdés

Első autómat vásárolnám egy éven belül, Mazda 323Fek voltak nagy szerelmeim (BG vagy BA) de azok sajnos nem az én pénztárcámra lettek szabva, így egy 1.3as sedan Swift és néhány optikai tuningelem mellett döntöttem.

Kérdésem az, hogy elfogadható állapotban (tehát 2-5 évet elmegy többszázezres javítás nélkül) mennyiért lehet kapni? 500at szánnék rá, ebből lehet kapni jó állapotút, vagy még tegyek hozzá? (karosszérialakatos ismerősöm van)

Igen, tudom, hogy nem a legbiztonságosabb autó, de ha valakinek van egy felesleges pénze akkor vehet nekem jófejségből egy Mazda RX7et vagy egy Dodge Challengert (egye-fene, Mustang is jó lesz)

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2018. júl. 10. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Úristen xd
2018. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körül s meglátod, mi a felhozatal. Ha jobb állapotút akarsz (nagyon tágan értelmezd ennyi pénzből), akkor öreg lesz, de az még nem baj. Azért inkább tegyél hozzá, 500 ezer forint nagyon kevés, annyiért az vegyen, akinek semmiképpen nincs rá több, de kell egy autó. Egy öreg Swift elég olcsó s végülis gurul, olcsó a szervizelése, kicsi a fogyasztása... Sokaknak megteszi az is jobb híján.
2018. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

600at akartam írni, csak hanyag hulladék vagyok és nem ellenőrzöm.

Annyiból már csak kijön egy, nem?

Ősmagyar Swiftekre gondoltam, újak szerintem csúnyácskák.

2018. júl. 10. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk 4 hónap után bedöglött,az a baj hogy rohad nagyon és életveszés,ezeknek a nyulvány a betegségük elrohad a küszöb minden nem jó kocsi .
2018. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!