Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha erzem a talpamon a pedal...

Ha erzem a talpamon a pedal remegeset kuplungolas kozben, akkor az kinyomocsapagy vagy lendkerek?

Figyelt kérdés
A kuplung nem csuszik, de sokszor nehezen veszi az 1-2-t es a hatramenetet, mintha nem emelne ki rendesen a kuplung. Mi mehetett el benne? Sima kuplungszett csere, vagy meg a lendkereket (egytomegu) is csereltessem?
2018. júl. 11. 08:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem a pedal remegeset erzem hanem a pedalon keresztul egy kis rezonanciat.
2018. júl. 11. 08:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ez engem is érdekelne.

Ha nagyon finoman emelem a pedált és direkt figyelek rá, a fogáspontotn én is érzek egy kis vibrációt. Nekem mondjuk mindig is ilyen volt, más hibajelenségem nincs.

2018. júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet csapágy gond is.
2018. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerkezet,tárcsa,lendkerék egyenetlen kopása okozza.Ezt csak cserével,vagy felszabályozással lehet orvosolni.

A csere jobb megoldás,de valamivel drágább.

Ezzel azért még sokat elmegy minden más hiba nélkül.

Akkor azért már érdemes cserélni őket,mikor már állóhelyzetből nem lehet elindulni rángatás nélkül.

2018. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!