Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S50 alaplapján melyik...

Simson S50 alaplapján melyik a töltő-féklámpa tekercs? Kimérni nem tudom, hogy melyik az. N-es kivitel.

Figyelt kérdés

2018. júl. 11. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:

S50 rajza

[link]


N51 rajza.


[link]

2018. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én ebből nem nagyon tudok kivenni semmit. Nekem egy normális kép kellene egy S50-es állórészről, amin meg vannak jelölve a tekercsek.
2018. júl. 12. 09:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!

A töltő és féklámpa tekercset úgy ismered föl, hogy két kivezetése van, az eredeti szín jelölése töltés piros sárga vezeték, a féklámpa vezeték a piros szürke, mely a gyújtáskapcsoló 59 csatlakozójára kell kötni. A töltés vezeték a biztosítéktábla 59a pontjára csatlakozik, onnan a töltőberendezésre halad tovább.

Remélem tudtam segíteni. A világító tekercs egy kivezetéses.

2018. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Kedves Utolsó!

Az enyém N-es kivitel, tehát nincs biztosítéktábla és gyújtáskapcsoló, de a kivezetésekből most már rá tudok jönni.

2018. júl. 13. 09:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!

Elnézést tényleg irta, hogy 50N motorról van szó, itt is ugyanaz a tekercs van bekötve, csak sorkapocsba, régen a 59 pont azaz töltés sorkapocsra úgynevezett vak pontra volt kötve, a szürke-piros vezeték a hátsó világításra volt hidalva. Elnézést a figyelmetlenségért.

2018. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hátsó világítást irtam, de féklámpát szerettem volna sajnos most sem figyeltem
2018. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!