Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül az izzítógyerty...

Mennyibe kerül az izzítógyertya kábelezése?

Figyelt kérdés

Tegnap kicseréltek az izzitógyertyát, de csak visszajött a hiba.

A szerelő azz mondta hogy lehet a kábelezéssel van a gond. Mennyi lehet a javítási költség?

Audi a4 b7 2.0 tdi



2018. júl. 11. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nem érthet hozzá, mert az izzó gyertyát le lehet tesztelni pontosan. Tehát meg se tudta állapítani hogy mi a baja.

Meg általábaban a kábelnek semmi baja nincs.

Inkább a relé lesz akkor a rossz.

2018. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A kábel max. eléghet ha valahol csupasz és fémhez ér, de amúgy annak nem igen szokott baja lenni!


Izzítógyertya biztosítékoknál szépen ki lehet mérni melyik gyertya rossz és azt kell kicserélni!


Ha az összes rossz akkor máshol lesz a probléma, egyszerre lehetetlen, hogy az összes elromoljon egy időben!

2018. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem szokták csak úgy "kábelezni", hanem lehet hozzá venni gyári kábelköteget külön az izzítógyertyákhoz. Hívj fel egy márkaszervizt, alvázszám alapján megmondják neked az árát.
2018. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak a 2es számú hibás.

Mielőtt elvittem szerelőhöz az egyik rokonom kitörölte a hibát és 2 nap múlva visszajött.

A szerelő állítólag kicserélte és pont 2 nap múlva visszajött. Nem lehet hogy áttvert és csak a teszterrel törölte ki a hibát.

Egy kb. árat mondjatok légyszives, tudjam jogy mennyire mélyre kell benyúlni a tárcámba :/

2018. júl. 11. 19:04
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha kábelezéssel lenne a gond mert a szerelő nekem úgy mondta hogy: "sajnos a kábelezéssel lesz gond"
2018. júl. 11. 19:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a kábelezéssel van baj, akkor miért cserélte ki a gyertyákat?
2018. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben keresnék valami értelmes szerelőt mert ez vagy hülye vagy le akar húzni mert nem értesz az autóhoz!
2018. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az árakat...
2018. júl. 11. 22:47
 9/11 bamboochatheone ***** válasza:

Hogy klasszikust idézzek: Kétszázezer,

anyag nélkül, ha minden jól megy!

Amúgy meg keress meg egy normális szerelőt, ez már nem az okosjóska kategóriás autó. Bár sokan ezt hiszik...

2018. júl. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Leírtam értelmesen: alvázszám, márkaszerviz, telefon! Máris tudni fogod az anyagárat, a csere maga nem egy nagy történet. Szívesen!
2018. júl. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!