Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alacsony nőnek kezdőmotor...

Alacsony nőnek kezdőmotor ötletek?

Figyelt kérdés
160 cm magas, 23 éves nőnek, A2 kategóriás jogosítvány mellé milyen motort ajánlanátok, aminek elég alacsony az ülésmagassága, és az üléspozíció is olyan, hogy ne teljesen kinyújtott karral, a tankra feküdve lehessen vezetni? Jó lenne valahol az A2 maximum megengedettjei közt nézelődni, de a legtöbb elég magasnak tűnik. Tudtok olyat ami megfelelne?

2018. júl. 12. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%

Ez elég alacsony.

[link]

2018. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Végülis majdnem sikerült az A2 által megengedett teljesítmény közelébe tippelni...
2018. júl. 12. 21:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a KTM Duke 390-re gondoltam, de talán teljesítmény/tömeg arány miatt nem biztos, hogy belefér az A2-be. Szerintem az lenne a legjobb neked, ha megvennéd ami tetszik és sajnos pénzt kell áldozni, hogy magadra alakítsd. Léteznek olyan kormánykiemelők amik az ülés felé hozzák a kormányt, de plusz olyan kormány, ami eleve úgy van kialakítva, hogy közelebb esik, az ülést is át lehet szabni alacsonyabbra, és ha zselét kérsz bele, akkor vékonysága miatt kényelmetlen sem lesz. Némely motorra a lábtartóval is lehet variálni, de végső esetben a motor futóművét is kompletten le lehet engedni. Még esetleg Honda VTR250, Kawasaki Ninja250R, Honda CB500F(ehhez talán gyárilag is létezik alacsonyabb ülés).
2018. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Esetleg még 35kW-ra fojtott Kawasaki Er6N/F ia jó lehet és akkor korlátlan jogsinál nem kell új motor :)
2018. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, utána nézek! :)
2018. júl. 12. 22:40
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Vásárlás előtt még egy dolgot érdemes megvizsgálni, hogy egy esetleges borulás után fel tudod-e állítani a motort. (A múlt héten láttam egy olyan esetet, ahol egy nő egy kereszteződés középen dőlt el a motorjával. Amikor odaértem már 150 méteres volt a kocsisor. Először egy másik hölgy próbált neki segíteni visszaállítani, de ketten se boldogultak vele. Majd végül egy kicsit később odaérkező rendőr oldotta meg a problémát. Utána pedig a "forgalom indokolatlan akadályozása" miatt egy figyelmeztetéssel engedte útjára a motorost.)
2018. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
uhh, ez eszembe se jutott, köszönöm szépen!
2018. júl. 13. 13:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért nagyon nem kell ráparázni, megvan a technikája hogyan kell csinálni, ha ezt tudod, akkor azért a motorok 90%-val nem lesz gond :)
2018. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kawasaki ER5, ER6, Suzuki GS500, Ducati monster, Honda CB1, van azért választék még, olvasgass utána neten, üdv a motorosok közt :)
2018. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy Er5, ducati monster és a CB1 se A2 jogsis. Visszafojtott verzió meg annyi lehet, mint a fehér holló. Er6-ból vannak A2-re fojtottak.
2018. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!