Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon miért divatosak...

Magyarországon miért divatosak/népszerűek a kombi autók?

Figyelt kérdés
Miért olyan népszerűek? És külföldön miért nem? Honnan ered ez a kombi imádat?

2018. júl. 13. 12:13
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Másik kérdés, hogy Magyarországon miért számít a Passat prémiumkategóriás autónak, miközben külföldön a BMW, a Merci, és az Audi jelenti ezt. Egy kombi passát az minden magyar jómunkás ember álma. Miért?
2018. júl. 13. 12:15
 2/23 anonim ***** válasza:

Ha én kombit vennék akkor azért tenném mert jól meglehet pakolni egy sedanhoz képest.


De mivel az én autómban nem készült kombi és általában egyedül megyek mindenhova így ugyanúgy meglehet pakolni csak nem lehet ledönteni a hátsó ülést...

így a cuccokat inkább az utastérbe pakolom, mintsem a csomagtartóba!


Amíg nem megyünk vele 4-en kirándulni addig teljesen tökéletes a sedan is!

Kombi már inkább családosoknak való!


Aztán valaki azért vesz kombit mert az tetszik neki...

2018. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen, ezek a racionális érvek, de a legtöbben nem azért vesznek kombit mert szükségük van rá, hanem mert EZ tetszik nekik. Pl egy másik kérdésben a 18 éves srác aki kombit akar venni. Illetve egy másik kérdés ahol szintén valami tuningolt kombit akart a srác.
2018. júl. 13. 12:48
 4/23 anonim ***** válasza:

Sok a kombi cégautó...

Miért a Passat? Volt 40 rossz évünk a 20. században a "Nyugathoz" képest. Más világ van itt, mint ott.

2018. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
#1 Mondjuk azért, mert egy magyar munkásember 10milliót aligha tud kifinanszírozni egy új passat-ért.
2018. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nekem is jobban tetszik a kombi, de főleg meg az egyterű . Egy családnak sokall jobb egy ilyen autó amivel be lehet vásárolni, el lehet menni kirándulni.

Mi voltunk egy sedannal kirándulni a családdal, nem kivánom senkinek.

Úgy meg volt rakva , ki tömve alig fértünk benne.

Mig az egyterűvel szinte észre se lehetett venni, pedig több cuccot vittünk.

2018. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%

6# na ezért nem kell család! :D


sok pénzt megspórolsz és tudsz venni egy szép sedant amivel mehetsz haverral kirándulni :)

2018. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6-os, valamit nagoyn rosszul csinálsz. 10 évig jártunk 4-en nyaralni egy Astra G-vel, még Horvátországot is megjártunk különösebb pakolási frusztráció nélkül:)
2018. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%

Voltál már külföldön?

Amúgy a kombi a rendes autóforma, a sedan az helypazarlás. Mert hosszúnak hosszú, de a hátulja úgymond le van csapva, fele annyi cuccot sem lehet pakolni bele, mint a kombiba. Akkor miért ne lehetne kombi egy autó? Hátránya nincs, a súlytöblet is minimális.

2018. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Kinek mi jön be....

ki mennyi cucchoz ragaszkodik egy nyaralásnál, kirándulásnál!


Én többnapos túrára megrakom a bringámat és annyi cuccal elvagyok, pedig ott még a sátor, hálózsák és matrac is elveszi a helyet!

+ ruhák, kaja, szerszám, víz....


szóval nekem totál felesleges lenne egy kombi és szerintem nem is szépek!

2018. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!