Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Daewoo Nexia hőfok...

Üdv! Daewoo Nexia hőfok mutató minden útnál más-más pozícióban áll! Igaz, hogy nincs skálázva a vissza jelző, de kb. közép állásban van 2 pont! Valakinek van ötlete mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Időnként fel megy az első pontig aztán van hogy le megy nullára, de ez változó! Ugyan azt a hőfokot soha sem mutatja! Hőfok vissza jelző lehet a hiba?
2018. júl. 13. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Termosztát..
2018. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyes jól írta, ez termosztát lesz. Nem tud felmelegedni a víz rendesen, menet közben visszahül, álló helyzetben megy feljebb csak a hôfok. Házilag cserélhető, vezérlés felől keresd ahol a vastag vizcsô kimegy a motorból a hűtőbe, ott lesz a motoron az alu alatt. 2 csavar tartja.
2018. júl. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mielőtt eladtam, az enyémben elkezdett szarakodni a mutató.

de az úgy nézett ki, hogy alapból működött, de néha felugrott maxra, és ha megkopogtattam vagy belementem egy kátyúba akkor visszaállt. az elejwn eléggé beszaratott.

de ha stabilan áll és lassan változik akkor az nem kontakt hiba, hanem tényleg a hűtésed nincs rendben.

2018. júl. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!