Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyesek miért szeretnek...

Egyesek miért szeretnek elcsúfítani egy autóbelsőt egy undorító sportkormánnyal? Mégis mi jó abban?

Figyelt kérdés
Nézegettem 1-es 2-es Golfokat, van is pár jó állapotú, jó áron, de mintha alap elvárás lenne hogy a gyári kormányt lecseréljék egy ilyen undormányra.

2018. júl. 14. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ugyan azért, mint amit a w124esekkel csinálnak.

Meg akarják ölni az autó lelkét. Pedig van pár olyan autó ami ezt nem érdemli meg.

2018. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezek az autók estek áldozatául ödönkééknek.

Én inkább azokat nem értem meg, akik unatkoznak, és szétkapják az autó elektromos rendszerét, kiszedik a műszerfalat, stb. aztán meg csodálkoznak, hogy semmi sem működik az autón már.

Olyankor megunják, és felteszik a használtautóra, hibákról nem szólnak, én meg megveszem, és szétbsz az ideg utána.

2018. júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy Tuner Jóska azért cserélte le a sportkormányt, mer' az olyan menő.

Adott az 1-es vagy 2-es Golf, benne a világ összes kilométere, ennek megfelelően el is használódott. Sajnos a kormány pont olyan alkatrész, amin jól látszik az autó kora, mert működés közben elég sűrűn szokta fogni a sofőr. Mikor már rojtosra kopott, jön az agyalás: hogy kellene ezt valahogy óccsóér' felújítani? Általában a felújítás akkor kerül elő témaként, mikor már annyira elnyűtte a paraszt a kormányt, hogy nincs mit megvarrni, megragasztani. Na de a rongyosra kopott, megfeketedett kormány nem maradhat, mert csúnya és a vevő sem fogja elhinni, hogy a német nyugdíjas mérnök, aki nyolcadik autóként, csak temetőbe járni használta a 2-es Golfot, 80.000 km alatt így leamortizálta a belső teret. Ki kell tehát cserélni a kormányt, de a gyári drága, az utángyártott meg rossz minőségű. Ekkor jön elő az univerzális megoldás: sportkormány! Óccsó is, új is, egyből rendben van vele az autó.

2018. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem nem minden sportkormány undorító.... és szerintem tök jó is, mondjuk nekem gyárilag az van benne (ok nem régi golfba)
2018. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem sem mindegyik undorító, ha gyárilag benne vannak egy autóba és bele valók, nem pedig úgy ahogy első a lehető legszebben fogalmazta meg, hogy "az autó lelkének megölése" céljából.
2018. júl. 14. 11:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Köztudott, hogy az autó lelke a kormányban lakozik. Lol
2018. júl. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!