Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kopog az autó hátulja, nagy baj?

Kopog az autó hátulja, nagy baj?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi, h van egy Ford Mondeom 2006-os évjárat. A napokban azt vettem észre, h elkezdett kopogni a hátulja ha rossz minőségű úton megyek, illetve ha álló helyzetben meglibikókáztatom, akkor a jobb hátuljából halk nyikorgó hang érkezik. Egyébként egyet rugózik és beáll a kocsi, mind a négy keréknél. Adott természetesen, h ezzel szerelőhöz kell fordulni, csak mivel most csináltattam meg a turbóját, ami nem volt olcsó mutatvány így ebben a hónapban már nincs erre pénzem. Merjek így az autóval járni, vagy ez komoly probléma?

2018. júl. 14. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Jellemző a Mondeókra a hátsó stabilizátorrúd meghibásodása/elfáradása, pár ezer forintos tétel a cseréje.
2018. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kipuff kopog a mondin rossz úton, de nálad lehet stab, vagy valamelyik szilent is...

Nem hullik szét, de azért nézesd meg valamikor.

2018. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!