Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sebességtartáskor miért...

Sebességtartáskor miért rángat az autó? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
2000-es évjáratú Fiat bravo 1.2 16v.Gyorsításkor tökéletes,gázelvételkor sem rángat csak ha tartani szeretnék sebességet. 40-50-60km/h-vettem észre eddig 1500-2000 es fordulat között.kábelkészlet,gyertyák,vezérlés újak.Mi lehet a gond?

2018. júl. 15. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Trafó?
2018. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó kérdés.Tegnap még semmi baja.Este tankoltam reggelre ilyen lett.Shell V-power 95.az üzemanyag elvileg premium.

A trafot nemtudom hogy lehet ellenőrizni.

2018. júl. 15. 12:57
 3/3 Ebyk válasza:
Ha megoldódott a rángatás gondod, írd meg akár priv.is, hogy mi volt a gond. Tegnap vettem egy citroent, semmi baja nem volt, teletankoltam, és olyan szörnyen rángat, mint amikor egy szerencsétlen kezdő vezető küszködik.de nem feltétlenül induláskor, hanem mente közben is előadja.
2019. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!