Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üzemanyagrendszer tisztító...

Üzemanyagrendszer tisztító adalékot érdemes lehet egy 18 éves autóba tölteni?

Figyelt kérdés
Lehet bármi haszna?
2018. júl. 15. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Felesleges. Ami eddig nem távozott előrefelé az akkor sem fog ha telenyomod valami vegyszerrel. 18 éves korban talán egy tanktisztítás bár belefér - meglepő mennyi retek össze tud gyűlni az alján - de ha működik az autó rendesen, akkor felesleges hozzányúlni.
2018. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezeket az adalékokat nincs értelme használni. Annyit tehetsz hogy a komplett üzemanyagrendszert szétkapod és jó alaposan kipucolod, beleértve a tartályt, a csöveket, új szűrőt teszel bele, mert ez valamelyest jót tesz neki, de túl sokat (semmit) nem veszel észre. Olyan adalékkal járnál jobban ami némileg növeli az oktánját a benzinnek, dízel esetében a cetánját és valamelyest motor tisztító hatása is van, de ezt egy ennyi idő autóba amivel ha már sok baj van és nem tervezel vele 1-2 évnél hosszabb időre akkor nagyon nincs értelme alkalmazni.
2018. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Működik az autó, persze eszi az olajat, de valószínűleg az olajlehúzó gyűrűk miatt, csak szeretném átfogóan rendben tartani, és megláttam ezt az adalékot, gondoltam nem árthat egy ennyi idős, elhanyagolt autó esetében.


Egy éve vettem, rettentően elhanyagolták.


Tervezek vele eltölteni még néhány évet :)

2018. júl. 15. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy gépműhelyt látogass meg....motorgenerál kell oda.
2018. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ehhez a művelethez hiányzik van 300 ezer pénzem :) Úgyhogy ez későbbi projekt sajnos.
2018. júl. 16. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!