Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az a videó modul tolató...

Mi az a videó modul tolató kamerához? Ez a gyárilag beépített képernyő is lehet a tükörben?

Figyelt kérdés

2018. júl. 17. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

a gyári navigációs kijelzők szokták mutatni a tolatókamerát is, ha van benne előkészítés.

ha nincs ilyen, akkor utólag kell valamit beépíteni, ez lehet DIN foglalatos kijelző, vagy trükkös-tükrös visszapillantó.

2018. júl. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen autóról van szó. Nekem az előző kocsimhoz nem volt gyárilag még tolatókamera. Nem is volt rendelhető. Viszont egy 6,5"-os színes kijelző ott volt a középkonzolon.

Utólagos kamerát sokan rektek be. De hogy a kamera videó jelét rá lehessen kötni a kijelzőre, ehhez kellett még a videómodul is.

Nem tudom jelen esetben is erre gondolsz-e...

2018. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kia sportage 2010-es kiadás. Van tükörben rejtett képernyő,és gyárilag szerelt a kamera is. De nem működik. Nem tudom,hogy azért nem, mert rossz, vagy mert ez a modul hiányzik. Van aki szerint kell hozzá a beépített sat nav is. Kia szervíz viszont azt mondta telefonon, hogy ha be van építve,mennie kellene. A tükör a tolató szenzort jelzi villogással,kap vmi ampert, van feszkó. Bár lehet külön áramkörön megy a kép, meg a radar visszajelzés. Biztik jók.
2018. júl. 19. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!