Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen téligumit válasszak a...

Milyen téligumit válasszak a 2006 -s évjáratú Suzuki Swifthez?

Figyelt kérdés
2006 -s évjáratú 1.3 -s Suzuki Swifthez keresek 165/70 R14 méretű megbízható téligumiabroncsot.

2018. júl. 19. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Felsőkategória: Continental

Középkategória: Hankook (felső-középkategória) Firestone, Petlas (alsó-középkategória)

Alsókategória: Laufenn (a téli mintázata 101-es, nagyon szuper. Michelin Alpin koppintás és plusz zárójelben megjegyezném, hogy a Hankook 452-es is ugyanez a minta) és Dayton

2018. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Suzukihoz jó az Auchanban Tescoban kapható legolcsóbb téligumi. Nincs semmi racionális érv amellett, hogy egy Suzukira felsőkategóriás autógumit rakj!
2018. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Semperit vált be. Középkategóriásnak mondanám, mind árban mind értékben.
2018. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a matador vált be! Döntő többségben télen nem porhó/hó hanem latyakos az út S ennek a guminak jó a víz élvezetese
2018. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok: Azért mert Suzuki még lehet rá rakni normális téli gumit. Amit az Auchanban vagy Tescoban kapsz a legtöbbje oké, olcsó de kemény mint a bajkarika. Meg persze aztis jó tudni, hogy milyen sűrűn jár vele az illető.

Anyámnak pl ugyanúgy 2006-os Suzukija van és télire Zeetexet tetettünk rá neki, mert ő kb naponta 2-3 kilómétert tesz meg. Az semmi ezért. De pl ha két város között ingázunk naponta, azért ne sajnáljunk már rá egy jóminőségű gumit rárakatni. Ez ugyanúgy lehet olcsókategóriás, mint ahogy említettem a Laufennt. Ezért kell tájékozódni, esetleg elmész egy szervízbe ahol érteni fognak hozzá, érdeklődsz és ha drágának találod azt amit ajánlottak akkor megrendeled neten.

2018. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szeptember körül megjelennek a téli gumik..ekkor beballagsz akár egy teszkóba is, és meggusztálod a hógumikat...megtapizod, megnézed a DOT számot, és megsasolod az eső-elvezetési pontjait...mert akkor az nem úszik fel a latyakra sem, és a hóban is kapaszkodik..

-hogy az zajos száraz úton? hát minden egyszerre nem lehet jó..

2018. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Hankook winter icept rs2 mintázata eléggé bejött.
2018. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gumin szerintem nem szabad spórolni, az autó korától, márkájától függetlenül. Főleg ebben a méretben nincs olyan óriási különbség az árakban.

Nekem az egyik autómon Michelin Alpin A4-es gumik vannak, a másikon Continental TS860. Mindkettőt bátran merem ajánlani. Hozzáteszem, nekem sem felső kategóriás, vagy prémium autóim vannak.

2018. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebben a méretben pont nem érdemes megvenni a tescosat, mert a minőségi gumi alig drágább.
2018. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bármely közép kategóriás vagy prémium megfelel. Az EU-s címke nem sokat ér, kb. az összes ugyan azt tudja. A leheletnyi különbségeket nem egy suzukin fogod megtapasztalni. A gumisod majd megmondja, éppen mi van nála jó áron.
2018. szept. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!