Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benyomtam a szivargyújtót és...

Benyomtam a szivargyújtót és most nem jön ki. Hogyan tudom kieszedni?

Figyelt kérdés
1-es Octaviaban véletlen amikor tettem vissza takarítás közben lenyomtam és benn maradt. Biztosítékot ki vettem, nehogy ne felforrósodjon aztán nem vágja ki. Nem szoktam használni, tiszta zöld trutymús az egész.

2018. júl. 20. 05:50
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem futja BMW-re?:)

Megfogod a foglalat peremét és kihúzod egyben, mintha szivargyújtós töltőt akarnál bedugni

2018. júl. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos, új autót kell venni.

Ha ilyen béna vagy

2018. júl. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
megvárod hogy magától kidobja csak akkor ne nyúlj a végéhez mert az forró és nem vágja le a biztosítékot.
2018. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Add rá a gyújtást és 20 másodperc múlva kipattan...

vagy fogd meg erősen és húzd ki -.-"

2018. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem pattant ki, próbáltam, nyilván biztosítkkal, nehogy már hülyének nézzetek. Az volt a bajom, hogy nem tudtam alá nyúlni sehogy, mert szinest belesimult a foglalatba. Egyébként próbáltam reggel de nem dobta ki, szal nagyon vékony csavarhúzóval sikerült kiszednem kb próba után 1-2 percel és jég hideg volt az egész. :)


#1 :D Telne E46-ra, de feltartani egyenlőre nem tudnám 18 évesen :D

2018. júl. 22. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!