Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kaptam egy Renault cabriot...

Kaptam egy Renault cabriot aminek a hátsó szelvedoje átlátszó fólia. Ezt mivel lehet meg tisztítani? Alig lehet kilatni rajta sárgas dzsuvas. Zipzaros.

Figyelt kérdés
Vagy mi ennek a pontos neve és hol lehet másikat. Újat venni?
2018. júl. 20. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Használt autót érdemes vétel után elvinni a kozmetikába, ahol alaposan kinyalják, ezt senki sem mondja, de jobb a békesség, ki tudja mi volt benne előtte. Ha meg cserélni akarod akkor unixauto.hu vagy beballagsz egy alkatrészeshez és kikeresi a cikkszámot, árat. Mivel típust nem írtál ennél többet nem lehte segíteni
2018. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Renault megane 2002 ajándékba kaptam a nyariszunetre.
2018. júl. 20. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:

az plexi, idővel besárgul, mattul


csak cserélni lehet

nem olcsó és babra meló

2018. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek ilyenek. Az nem koszos hanem bemattult az UV surágzástól, csak a csere segít rajta.
2018. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem h annyira babra lenne, mivel kilehet zipzározni tök egyszerüen, viszont nem találok újat ehez a régi kocsihoz sehol.
2018. júl. 20. 18:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért babra mert csak a hüélye veszi meg az egész tetőt mert szar a plekszi, azt ki szokták fejteni belőle, méretre vágnak egy beilló ablakot valami hasonló anyagból és vissza buhereálják.

Mert egyébként valóban meg lehet oldani gyorsan, ha veszel egy komplett új tetőt és kicseréled

csak hogy az qwa sokba kerül ám

2018. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!