Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Polymobil minigunra milyen...

Polymobil minigunra milyen kilóméter órát tegyek fel?

Figyelt kérdés
Kiskerekű, alufelni. Milyen digitális kilométer órát tudok rá fel tenni ami olcsó?
2018. júl. 20. 17:51
 1/1 joco5582 ***** válasza:

Szia,

Tescos bicikli kilóméteróra. Az a lényeg, hogy a kerékátmérőt cm-ben lehessen beprogramozni, és ne legyen érzékeny a "műszer" elektronikusan.


Kipróbáltam néhányat. Röviden az alábbira jutottam:

Bicóboltos Ventúra 3500ft ért, motorra alkalmatlan, mert csak kerékpár felni méret táblázatból konfigurálható, nem utólsó sorban motoron az "elektroszmogtól" megzavarodik.

Koso univerzális motorra való. Nagyon pöpec. akár 9v os elemről is üzemel, pontos, szép profi. Csak használtan is 10000ft felett van. Hát még újonnan.

Aldis bicikli óra, vezeték nélküli. Egy darabig megyegetett, aztán nem volt hajlandó működni, se elemcsere után se máshogy.

Végül Tesco gazdaságos 1000ft vezetékes két gombos kivitellel. Meg se kottyant neki, hogy motoron van, konfigurálható pontos kerékmérettel. Tud egy két trükköt, de nekem csak a km óra része volt fontos. Csak ajánlani tudom. Egy dolog lehetne jobb, nincs háttér világítás, így este nem látható mennyivel mész.


Remélem segítettem

2018. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!