Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Súbertűt hogy kell összerakni?

Súbertűt hogy kell összerakni?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy simson s50-em ami vagy fél éve hányodott, nem rég kitakarítottam és olajat is cseréltem de elkezdtem szetszedni és kitakarítani a karbit, szétszedtem a súbertűt is és most nem birom összerakni normálisan mert ahogy én összerakom nem lehet meghúzni a bowdent, nézelődtem neten is de nem gondoltak az olyanokra mint en mert masok összebirják rakni

Jah még egy kérdés érdemes simson vázat venni? Mert talaltam egy komplett vázat de rozsdás volt és így is 50ezer volt.



2018. júl. 21. 15:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Ohh bocsánat sűbertű megoldodott már csak egy jó váz kéne olcsón de a simson vázak nagyon drágák mi másba tudnám bekerakni?
2018. júl. 21. 15:44
 2/2 joco5582 ***** válasza:
Átalakítás nélkül sajnos nem sok motor jöhet szóba. Viszonylag olcsón lehet venni Swalbe vázakat, abba be fog menni ez a blokk. Az 50-es és 51-es motorok ára nagyon felszökött. De vidéken Superinfó hirdetéseket jofogást figyelve lehet találni olcsón jó donorokat.
2018. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!