Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért erőtlen a kocsi egy...

Miért erőtlen a kocsi egy tartományban?

Figyelt kérdés

A hiba nem mindig jelentkezik, van hogy erőssebben, de az utóbbi időben kevésbé csinálja ezt.

Az autó egy Audi A4 B7 2.0 tdi BRF

Ha például gyorsításnál középen tartom a lábamat a gázpedálon, gyorsul a kocsi, a turbót is hallani, viszont ahogy megy felfele a fordulatszám és 2500 fele érződik hogy jobban elkezd húzni ugyan olyan tempónál. Padlógáznál is ugyan ezt produkálja.

Nem azt mondim hogy 2500 alatt nincs erő, ott is van, csak 2500nál kicsit jobban megugrik. Ezt azután vettem észre miután hazajöttem. 1400km volt a táv. Előtte nem csinálta.

Nem tudom ha van,e köze hozzá, de ha kikapcsolom a zenét akkor a turbo és motorhangon kívűl egy enyhe kifújást, szélhangot hallok kissebb és nagyobb gyorsírásnál is, amit azelőtt nem vettem észre.

Obd-re rá volt téve, nem mutat semmit. Injektorok rendben vannak.



2018. júl. 22. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A turbó végét jelzi a süvítés.


Felújítani célszerű.

2018. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem ez egyáltalán nem tűnik turbó hibának. A turbónak ugyan olyan hangja van mint amikor megvettem, és akkor jó volt. Ez nem a turbótól jön, annak szép hangja van.

Én inkább arra tippelek hogy valami intercooler cső ereszthet. Csak gondolom ha ez lenne akkor 2500nál felett is lenne erő. Esetleg egr

2018. júl. 22. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!