Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja, a robogómnak?

Mi lehet a baja, a robogómnak?

Figyelt kérdés
Van egy Honda Dio típúsú robogóm af34e motorkódú motorral. Hidegen nehezen indul, többször kell rugdosni illetve tekertetni az önindítóval. Egyik ismerősöm szerint dugattyút kéne cseréltetnem, mivel a gyűrűk kopottak és elengedi az üzemanyagot mellette. Azt mondta vegyek egy hengerszettet.

#Honda Dio #af34e
2018. júl. 23. 18:31
 1/6 joco5582 ***** válasza:

Ez így nagyon általános. Sok oka lehet annak, ha egy motor nehezen indul. Ha van műszaki érzéked, és megfelelő szerszámod, néhány dolgon gyorsan végig tudunk szaladni.


Első és legfontosabb, mikor cseréltél utóljára gyertyát? Van-e kéznél új. Ha igen rakd be az újat, és fényképezd le a régit. a gyertyakép sokat segítene nekem a továbbiakban

2018. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Új gyertya van benne NGK, kb. 40km-t mentem vele.
2018. júl. 23. 19:19
 3/6 joco5582 ***** válasza:
Küldenél fényképet róla. Kíváncsi vagyok a gyertyakepre
2018. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, ma már nem tudok, de holnap elküldöm ahogy kivettem.
2018. júl. 23. 21:29
 5/6 joco5582 ***** válasza:
Jó jó
2018. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szivató milyen? Automata vagy manuális? Ha automata, akkor próbálj ki egy manuálisat.
2018. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!