Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes vegyek ebayről olcsó...

Érdemes vegyek ebayről olcsó obd2 bluetooth-os scannert?

Figyelt kérdés

Valami 3-5$ az ára, nem nagy pénz.

Ennyit szerintem biztosan megér.

Amire használnám:

Hibakódok olvasása, törlése.

Turbó, nyomaték, lóerő élő olvasása.

További élő adatok olvasása mint például gázpedál,levegő, hűtőfolyadék hőmérséklete (mert vacakol, mutató szerint 70 előtt van mindig.

Ezzel a kis készülékkel lehet írni is, mint példázl tempomat karom van, és be szeretném aktiválni.

Ha telefonnal nem lehetséges akkor veszek a laptop-al.

Ez a kis készülék kompatibilis a vagcom-al(azthiszem csak ezzel lehet aktiválni), vagy jobban megérné venni egy 5$-os vag com-os kábelt.

Valaki igazítson útba, nem nagyon értek hozzá.

Amire és amilyen gyakran én használnám, csak ez az olcsó verzió jöhet szóba mert ha komolyanb baja van akkor úgyis viszem szerelőhöz.

Köszi :)



2018. júl. 23. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezeket megtalálod vaterán is, igaz valamivel drágábbak de nem kell szívni az esetleges vámmal és hasonlók.
2018. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kis összegnél nincs vám, csupán 2-4 hét várakozási idő...
2018. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem, és használható, nem mutat kamu értékeket?

Tempomatot lehet ezzel aktiválni? Vagy csak vag-com-al?

2018. júl. 23. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem van 3$-os bluetooth-os és 20$-os VAGcom klónom is.


Előbbit az elején, míg hatott az új kütyü varázsa, addig Torque-al használtam, ill. VAG DPF-el. A varázs elmúlt, Torque ment a levesbe, VAG DPF maradt.

Hibakód kiolvasásra és programozásra csak nagyon korlátolt mértékben alkalmas, de én nem erőltetném, még a végén tönkretesz valamit.


Hibakódozni, programozni (pl tempomatot) VAG konszernű kocsik esetén leánykori nevén Vagcom, ma már VCDS ajánlott.


Nekem szükségem volt VagCanPro-ra is, hogy a világításkonfiguráción állítsak, azt csak kölcsön kértem, mert bár szintén 20$ körüli, de csak nagyon specifikus dolgokra jó, amikre átlag embernek max egyszer van szüksége.

2018. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ilyen kis összegnél nincs vám, csupán 2-4 hét várakozási idő.."


Viszont, ha a vámon belenéznek a csomagba akkor ezeket a kütyüket szeretik jogdíj problémák miatt elkobozni :)

2018. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaz én még ilyet nem rendeltem de már rengeteg dolgot rendeltem kínából és a vámon tuti iszonyat kínai cucc jön át, kétlem, hogy mindegyikkel foglalkozni tudnának!


Esetleg szúrópróba szerűen átvilágítják, mert ugye a csomagok nagy részére nem is azt írják rá ami benne van, illetve az értékkel is sokszor "csalnak" a kínaiak :)


Volt már amikor 1 dolláros led izzóra az volt írva, hogy 5 dollár értékű.

De volt már, hogy több ezer forintos LED fényképező világításra meg az volt írva, hogy 1 dollár :D

2018. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem is foglalkoznak mindegyikkel, de nem egy esetről írnak a neten ami így végződött:


[link]

2018. júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!