Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki melyik markat es tipust...

Ki melyik markat es tipust valasztana hossu tavra mrgbizhatosag szempontbol?

Figyelt kérdés

Csalad nezte ki az uj autot es a rotalasba megmaradt 2016 koruli Mazda 6 kombi 2.0 szivo benzines , Toyota avensis kombi 1.8 szivobenzines , Toyota Auris kombi 1.8 hybrid benzines

Ki melyiket tartja jonak ? Vagy azonos kategoriaba mas auto pl ?

Kia Optima kombit is neztuk de elegge draganak tunik ujonnan. A tobbi hasznaltan lenne ha minden klappol



2018. júl. 23. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hybrid, mert jönni fognak a szivatások, ki fogják tiltani, ekkor meg akkor a bwnzineseket, dizeleket... ha lenne lehetőségem már most vennék valami Honda vagy Toyota hybridet. Azok a legjobbak, e kettő márka ami mögött tartalom is maradt. Mondom úgy, hogy régi Swiftem van, kvázi nem vagyok márkahomár.
2018. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Kizárt, hogy belátható időn belül Magyarországon kitiltsanak benzines autót bárhonnan is.
2018. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
EU nyomására miért ne? Elitték majd hoznak szabályokat, ezért kell a Hybrid.
2018. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél 40-50 maruttit
2018. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mopat ***** válasza:

Nem tudom pontosan, mennyire hibrid az Auris hibrid.

Pl ott az Opel Ampera hibridje, az 100 km körüli értéket tud menni full elektromos meghajtással is. Azaz, ha nem hatszor kell Budapesten átmenned naponta, akkor el tudod kerülni, hogy használd a benzinmotort. Illetve plug-in hibrid, vagyis miután hazazümmögtél a villanymotorral, otthon felrakhatod az elektromos töltőre. Pl. nekem napi ötven km-t kellene autóznom, egy nagyobb és egy kisváros között, zöme autóút és sík terep, bőven tudnék egy ilyen géppel járni full árammal...Amikor évente párszor hosszabb úton autózom, akkor ott a benzinmotor. Illetve, zöld rendszám, és előnyei, tehát full villanyban beengednek olyan helyre, ahol benzinüzemben nem néhány városban. A nem zöld rendszámos hibrid féleségnek sok értelmét nem látom.(Jó, nem vezettem, lehet, hogy jó, ha gyorsításkor-indításkor rásegít a villanymotor...de érdemesebb annyival bonyolultabb autót venni?)

Amúgy nem rossz autók vannak a felsorolásban, nem is idősek használt autónak, illetve kerülöd a dízelt, amibe egy taxis vagy céges autónál már két év alatt is százezreket nyomnak bele. A Kiák szerintem túlárazottak. Árszintjük alapján a japán autókkal azonos szinten(vagy már fölötte)érzik magukat, hááát, fene nagy koreai nemzeti büszkeség...mennyi mögötte a tényleges tartalom?

2018. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemetorszagban dolgozunk es ugy nez kina napi rutin, reggel lakastol munkahelyig 3km es este vissza. Dolgozni raktartol megyunk cegautoval. Plusz amit naponta mennenk be nagy varosba vasarolni stb. Szoval heti 30kmrol beszelunk. Vagyis nem sok. Igen a kiarol most kaptam arajanlatot optima kombi szivo 8,9 minden illetekkel egyutt stb ujonnan. Ez volt a terv de ez mar tul sok. 6-7 milla meg elmegy bar az is sok mar. De abbol meg lejonne a mostani autonk ara. Mindenkepp egy nagy csomagtarto kenyelmes es megbizhato motorra lenne szuksegunk. Ha a hybrid nem jo akkor kizarolag szivo mivel keveset megyunk vele.
2018. júl. 24. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!