Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire problémás egy Opel...

Mennyire problémás egy Opel Astra G?

Figyelt kérdés
Mennyire szervizigényes, mennyi hozzá az alkatrész, tankolás, többet áll-e a szerelőnél, mint otthon stb.?
2018. júl. 24. 23:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Benzin.
2018. júl. 24. 23:50
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Miután meglett a jogsim anyukám lecserélte az autóját, így megkaptam a G Astráját, 1.4 benzines. Ha egy olyan autóra vágysz ami a világból kivisz és semmi baja, viszont nem baj ha elalszol a kormánynál olyan unalmas vezetni, akkor a te autód. Egyetlen bajom volt vele hogy elfordítottam a kulcsot, beragadt és az önindító szétcsesződött, ezen kívül semmi baja nem volt. Viszont nekem valahogy nem hagyta magát szeretni. Megbízhatóan, rendületlenül végzi a dolgát, de a hátam fél óra után fáj benne olyan kényelmetlen az ülés , a kormány nem állítható, így kénytelen voltam terpeszben vezetni hogy ne lógjon rá a lábamra. A beltér egy undormány ahogy kinéz, főleg 250.000 kilométer után, de újonnan is rossz volt ránézni. Vezetni tanulni jó, de 2 év után az életemet is eluntam benne. Gyűjtöttem hozzá egy kicsit, eladtam, ma már egy focust hajtok.
2018. júl. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Semennyire. Nekem volt egy 1.2 - és most a faterom hajtja, nyugdíjas, nekiadtam.


Teljesen alap, teszi a dolgát. Nekem viszont kényelmesnek tűnt az ülése, egyszer voltam vele Görögországban is.

2018. júl. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

# 2-es véleményét osztom én is.

Elmegy bárhova, de ennyi. Nagy luxusra ne számíts! Szervizigénye nem nagyobb a korabeli átlagnál. Egy egyszerű, szívó benzin motorban olyan sok minden nem tud elromlani, de ennek megfelelően, nem is egy "erőmű".

Beltér a mai szemnek nem a legszebb. Ami nem csoda, hiszen a 90-es években tervezték. Bár vannak (itt is) olyan elvakult G Astra fanatikusok, akiknek kvázi orgazmusuk lesz a látvénytól, mert annál gyönyörűbbet még életükben nem láttak. (Jaj, most jól le leszek pontozva.) Külsőre jobban sikerült a formaterv. Még ma is beleillik az utcaképbe.

2018. júl. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért érdeklődöm, mert Suzuki Swift és ez között gondolkozom. A Swiftre sokan esküsznek, de igazán szépet nem kapni, csak tekert órás, jó állapotúnak hazudottat, viszont G astrából a 250k+ futottak is szebben mutatnak, mint egy Swift.
2018. júl. 25. 09:00
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Benzinesek zabálják az olajat, egy-két kivételtöl eltekintve.

Dizelböl az isuzut dicsérik.

Vezetni kb egy hányás , semmilyen, unalmas (pedig vezettem 1,8 125LE-t is).

Belsö tere depresszió.

De kell a népnek, mert pár ezressel olcsóbb hozzá az alkatrész mint egy normál autóhoz.

2018. júl. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

#4

Ne aggódj, engem is jól lepontoztak mert nem magasztalom az egekbe az autót 😂

Nem szervizigényes, megbízható, de más szerethető tulajdonsága nincs, ez van.

2018. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én felfelé pontoztam a válaszolókat, gondoltam, hogy nem rémálom mentes autó, de egy ideig eljátszottam a gondolattal. Köszönöm!
2018. júl. 25. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!