Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a 150-200 eFt-os elektromos motorokról, kerékpárokról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



a buszközlekedést akarom kiváltani napi 10-10 km-re.

erre nem kell rendszám mint a segédmotorra se, s azt hinném kevesebb a hibaforrás mint egy hasonló árú segédmotor esetében.


2018. júl. 24. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szépen lassan kezdik visszavágni ezeknek a szárnyait. Sok helyen már be van tiltva a száguldozás a járdán ezekkel, mert veszélyes. Ha pedig az úton szeretnél vele közlekedni, akkor minden elindulás előtt imádkozz.
2018. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Technika ide vagy oda, a biciklitől és 50-es robogótól jobb nem kell, szerintem felesleges ilyet venni ez kimondottan a lusta réteget célozza meg, akik lusták tekerni, de a robogó már gyors nekik, és benzinre is sajnálják a pénzt.
2018. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor stimmel, én rettenetesen lusta vagyok és benzinre is sajnálom a pénzt.
2018. júl. 25. 00:12
 4/5 MisterTT ***** válasza:

Az ezekkel a baj hogy 2-3 èvnèl tovàbb nem bírjàk az akkumlàtorok.

Egyre gyengèbbek lesznek ès egyre kissebb lesz a hatótàvolsàguk az idő mülàsàval.

Meleget nem bïrja ,hideget nem bírja ès egy jó akkupakk a több mint a bicigli fèl àra.

2018. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyetértek az utolsó hozzászólóval. Annyit még hozzátennék, hogy ha van B jogsid akkor inkább vennék a helyedben egy kis robogót. Megbízhatóak, keveset fogyasztanak. 10-10km-re pon megfelelőek. Egy hozzáértővel menj el vásárolni és akkor nem fogsz kifogni semmilyen lelakott fost ;)
2018. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!