Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen olcsó csajozós autót...

Milyen olcsó csajozós autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Másfél éve hajtok egy opel corsa a-t,de minden lány lefikázza,van aki abba a pillanatba ott is hagy,ha meglátja ezért most szeretnék nekik imponálni és venni egy "menő" kocsit,viszont nem tudom mi most a menő,mert nincsenek fiú barátaim akiktől megkérdezzem,ezért fordulok ide.A keretem magára az autóra hat-max 700 ezer forint,de ha olcsóbb az se baj,a fogyasztása se érdekel,a tipusa se,de azért ne legyen egy nagyon ritka tipus,tehát legyen hozzá alkatrész a bontóba.A válaszokat köszönöm.

2018. júl. 26. 01:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Lada cabrio
2018. júl. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
70%
Reg rossz ha a lanyok lefikazzak... biztos akkor szivesebben mennek busszal vagy gyalog.. a lanyok nem megfeleloek , nem a kocsid... amugy meg hasznalt auton nezegess ebbe a kategoriaba ha ennyire beakarsz a kulsoseggel vagodni.. ami 5percig tart.
2018. júl. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Régi roncs ajudi vay béjemvé, a lényeg, hogy az embléma meglegyen rajta, de ne várd hogy ezzel találsz komoly kapcsolatot...
2018. júl. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
38%

El se hiszed, régi A Omegára pattantak a iskolatársnőim, amikor Swiftel jártam, kérdeztem, (csak úgy) ne vigyem e öket haza, konkrétan volt, hogy le buzukizta meg szutyokizták az autóm,egyszer nem is tudom miért, talán mert mentem pakolni délután , Omegával mentem, erre meg aza csaj amelyik le szutyokizta a kocsim, kért, hogy menjünk egy kört, mondtam neki, hogy most pakolok, üajd valamikor, már mondta is ,hogy "este?" mire én kapcsoltam, hogy az autó miatt? Mondtam utána, jó de Suzuval megyek, aztán mondta, hogy mégse....


Ez 2 éves sztori. Azóta is csak nézek. Egy idős 22 éves autóra pattant? Ha presztizs autóm lett volna mi lett volna?


Tudod mit nézz? Suzuki Balenót , Fiat Bravat-Bravot.

2018. júl. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
70%

E36 a legjobb autó erre.

De azt tudnod kell, hogy ezzel csak olyan csajokat szedhetsz össze, akiknek a külsőségek számítanak. Amint kiderül, hogy nincs pénzed, le fog lépni.

2018. júl. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%
rég rossz, ha a csajozáshoz autó kell, nem pedig egy férfi...
2018. júl. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
#6-osnál a pont!
2018. júl. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
pedig sajnos a kocsi kell,amíg messengeren beszélek egy csajjal vagy amíg egy buliba dumálunk addig semmi gond nincs,de,ha meglátják mivel vagyok kiröhögnek,és rögtön palira vesznek és kész,a bmw e36 amúgy jó lenne,de már az elég régi és lehet azzal se tudnék olyan hatást kelteni,szóval további válaszokat ötleteket várom és előre is köszönöm...
2018. júl. 26. 07:27
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

Olcsóbban jössz ki ha megtartod az Opelt és elmész qrvázni.


Cserébe nem fogsz ott tartani, hogy se pénzed se normális autód. :D

2018. júl. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Az elsö A3 még vállalható ilyen árban.Csak legyen rajta felni és belül ne legyen lelakva.


Nekem annó egy rikitó sárga Clioval is sikerült csajozni :)

Most van kabrióm is, de pofátlanságnak érezném, ha azzal mennél elsö randira.

2018. júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!