Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW-be szerelt angel eye...

BMW-be szerelt angel eye átmegy a műszaki vizsgán? Nem gyárilag, hanem utólag beszerelt pl. E46, E36 Olyan is írhatna akinek ilyen van bent az autójában és átengedték.

Figyelt kérdés
Angel eye, bmw, műszaki

2018. júl. 29. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
e36 tulaj vagyok nekem nem szóltak...
2018. júl. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem megy át.
2018. júl. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor hogy van az, hogy minden második bmw-n látok ilyet? (E46) Azok hogyan mentek át a vizsgán???
2018. aug. 1. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kis kenőpénz kell hozzá és megoldható. Vagy jó ismeretség.
2018. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb mindenki tudja ,hogy megfelelő helyen megfelelő összegért a talicskának is adnak műszaki vizsgát. Ilyen piti dologért mint az angeleye meg nem is kérnek sokat, sőt lehet csak legyintenek rá.
2018. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szerelőm viszi, törzsvendég ott mert sok ember autóját ő viszi, így nem is szívóznak vele, nem tudom, hogy viszi a lényeg, hogy megvan rajta a műszaki, és nem kell többet fizessek, csak amennyit egyébként is szoktam az miatt mert, hogy ő viszi el.
2020. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!