Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb 50es kezdőmotor?

Melyik a legjobb 50es kezdőmotor?

Figyelt kérdés
A legjobb motort szeretném,megtaálni 50esek közül amit keveset kell szerelni és jól megy, tuningnak max egy sport kipufogó lenne jó más nem kell ha megy 75-80at bőven jó, még ami a szempont az a fogyasztás

2018. júl. 29. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Yamaha Aerox az egyik legjobb 50-es robi, jól megy nagyon megbízható mint maga a márka többi tagjai is.
2018. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%
sosem értettem, hogy minek költenek ezekre a porszívó teljesítményű vackokra vagyonokat, hogy "sportkipufogó", amikor tudsz venni egy normális 125-öst is, és az gyárilag van magasabb tempóra tervezve
2018. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ötvenes kezdőmotornak vagy Steyr-Puch, vagy Husqvarna.


a sportkipufogó szart sem ér, ha nem gyári.

kiskerekű robogót ne vegyél, mert nagyon figyelni kell a gödrökre(is)

2018. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szolovjov ***** válasza:
A Yamaha Aeroxban ugyanaz az olasz motor van, mint az Apriliákban. De te a kérdésed alapján nem robogót, hanem motort keresel. Váltós 50-esből alig van kínálat. Leginkább csak a krosszok, de az meg minek.
2018. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad hogy milyen kategóriában keresel motort.

Sportmotor,enduro,supermoto,esetleg robogó ?

Illetve mennyi a rá szánt összeg... és az se utolsó szempont hogy milyen magas vagy...

2018. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hello, köszi a válaszolat, igen elfelejtettem. Endurot szeretnék max 300ezerig és 182 cm vagyok
2018. júl. 29. 15:19
 7/7 Krómgyűrű ***** válasza:
72%
Én a Simsont ajánlom. Ha karban van tartva, akkor elmegy árkon-bokron. Olcsó hozzá az alkatrész, de viszont sok a ganély minőségű, érdemes ezeket kerülni, mert ezek miatt megutálod a motort, mint márkát. Egy átlagos, tuning mentes Simsonnak a végsebessége 65 km/h körül van. Persze ez függ a testsúlytól, és a motor állapotától is. Ha nem elég a végsebesség, akkor kisebb-nagyobb tuningokkal lehet rajta csiszolni, de hosszútávra nem érdemes. Csak a motor élettartama csökkenne. Ami talán belefér, egy kis henger reszelés (ajánlom figyelmedbe Mihu féle minituningját), és egy TERVEZETT rezonátor. Mindenképp kerüld a gagyirezókat. Csak a motor teljesítményét csökkenti és a hangja is egy repedt fazékra hasonlít, bár ez relative. Öhm, mit hagytam ki. Tuningolás céljából az S51-es modelleket ajánlom, egyszerűen alkalmasabb hozzá a blokkja. Ezekből létezik 3 és 4 sebességes változat is. Ha nem akarsz tuningolni, hanem csak egyszerű, normál használatra akarod használni (persze azért illik megjáratni néha napján:)) akkor az S50-est ajánlom. Nekem is ez van. Ezen tanultam meg szerelni és váltani. Igaz, bonyultabb a blokk felépítése, de viszont az élettartama hosszabb az 51-esétől, bár ez attól függ, hogy ki hogyan használja :)
2018. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!