Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felforrt a víz és ingadozott...

Felforrt a víz és ingadozott a fordulat csak a meleg vagy megint letapadt? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mindenek előtt annyit elmondanák, hogy volt már kb. 2 hónapja letapadva és azt orvosolták valami tisztító folyadékkal! Ma mentem az autóval és egyszer elkezdett füstölni akkor néztem rá a mutatóra felforrt a víz! Leálltam kb. 1 óra kellett, hogy visszahüljön és utána amikor indultam volna el akkor kis gázadásra felpörgött a fordulat 2000 re és lassan engedte vissza ezután majd egy kemény 5 perc után megint világított a piros lámpa!


Lehet köze hozzá a melegnek vagy mik még a lehetőségek? Én nem gyanakszom hengerfejre mert volt már mint mondtam ilyen baja és nincs semmi más jele teljesen normálisan lehet vele közlekedni ha nem forr a víz!


2018. júl. 31. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi volt letapadva, milyen kocsiról van szó? Talán ha pontosítanál hogy mi is a kérdés, akkor tudnánk érdemben írni valamit.
2018. aug. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!