Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Suzuki Swift-ekben régiekben...

Kizaru kérdése:

A Suzuki Swift-ekben régiekben és újakban is, amelyikben van milyen összkerék-hajtási rendszer van beépítve?

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

A subaru csinált suzuki kinézetű kocsit, összkerékkel.

Úgyhogy subaru hajtás van alatta:


[link]

2018. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ignisből is:

[link]

2018. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Subaru csinált Suzuki kinézetű autót, hanem az esztergomi suzuki szalagról jöttek le a Subaru összkerekesek, subaru jelzéssel, és vitték világszerte.

Ott álltam a szalag mellett, láttam. Ott gyártották még a nagysikerű Fiat-ot, és az Opelt is..mindegyik Szwift volt, csak a szalag végén pattintptták fel a különböző márkajelzéseket...akár a frontra, akár a kerékre.


Hogy pontosan melyik évjáratú Szwift volt összkerekes, már meg nem mondom, de még a WgonR+-t is gyártották összkerekesben.


Ausztráliában is volt jobbkormányos összkerekes Szwift...de hogy mikori, talán 2006-os..

2018. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Téverdés.

mindkét kocsit a Suzuki csinálta, csak bizonyos piacokra Subaru emblémával szállították, együttműködés keretében.

Semmi nem Subaru bennük. A motor, a futómű, a váltó mind mind a Swifté / Ignisé.

Amerikai piacra például az Ignis Chevy Cruze-ként került, de attól még nem lett benne több GM-alkatrészt, mint abban, aminek Suzuki emblémája van.

[link]

2018. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, #3 természetesen nem te írtál tévedést, hanem az első kettő okos....
2018. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én leginkább a meghajtási rendszerre lennék kiíváncsi, tehát pl. ez alatt milyen 4x4 rendszer dolgozik? Tehát nyílván nem az audi Torsen-je vagy Haldex-e. Avagy a Fiat Panda 4x4 paródiája?

[link]

2018. aug. 1. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Viszkodob végzi a 2-, illetve a 4 kerékmeghajtás közti átmenetet, a két hajtott tengely középfordulatszámát figyelembe véve - így alapból elsőkerekes. A Subarutól "kapta". Nem lehet vele menni Somogybabodra dagonyázni:(.

2018. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!