Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az lehetséges, hogy Peugeot...

Az lehetséges, hogy Peugeot 206-ban van esőérzékelő?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vettem egy kombi 206-os. Presence felszereltségi szinttel.

Annyira nem figyeltem az extrákat.

Tudtam, hogy mit szeretnék mindenképp, a többi, hogy mi van benne nem foglalkoztatott annyira.


Lehetséges, hogy van benne esőérzékelő ?


Hazafelé leszakadt az ég és akkor vettem észre, hogy mintha változna az ablaktörlő lapát sebessége, attól függően, hogy mennyire esett vagy, hogy volt-e előttem autó ami felverte még plusszban a vizet.


De mivel úgy esett, mintha dézsából öntötték volna, alig lehetett látni valamit, így ezt sem láttam olyan jól, de mintha a jelzőlámpánál visszalassult volna....



2018. aug. 1. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Igen.
2018. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy megállásnál lassít az ablaktörlő, vagy akár át is vált szakaszos törlésbe, az nem feltétlenül jelent esőérzékelőt, sok más autó is tudja ezt, érzékelő nélkül. Úgy kellett volna kipróbálni, hogy leállítod teljesen az ablaktörlőt, és akkor megnézed, hogy elindul e, vagy sem.
2018. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem "leállítani" kell az ablaktörlőt, hanem a kapcsolót abba a pozícióba tenni, ami az automata érzékelő állása (ha van).
2018. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű megnézni! Ha a belső tükör talapzata (ami a szélvédőre van ragasztva) jóval nagyobb az átlagosnál és kívülről az üvegen keresztül láthatók alatta az érzékelő lapocskák, akkor egyértelműen érzékelős.
2018. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer olvastam, hogy a 206-ban is van ugyan, de a legelsőkben ez még nem "esőérzékelős ablaktörlő", hanem a generátor működése miatt érződik csak úgy a dolog, mintha az lenne benne.
2018. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!