Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen jó váltós segédmotor...

Milyen jó váltós segédmotor típusokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Friss jogsis vagyok, még nem mozgok otthonosan a váltón. Valami megbízható és olcsó típusra gondoltam. Esésekkel nincsen nagyon problémám, nem feltétlenül tanulómotornak kell, amit úgyis összetörök. Nem baj ha kicsit idősebb. Főként városban járnék vele, de jó ha bírja a döcögőket is, mert elég rosszak felénk az utak. Milyen típusokat ajánlotok? (Lehetőleg ne simsont, olyat nem szeretnék.) Örömmel fogadom a válaszokat, kivéve, ha az automatára próbálsz rábeszélni. Azért írtam, mert váltós motort szeretnék, nem robogót!

2018. aug. 1. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Aprilla, Yamaha, nezegethesz a kínai közt is.

D

2018. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg Yahama DT 50, vagy bármilyen japán enduró megteszi neked :)

A DT 50-nel van több ismerősömnek is tapasztalata, mindenki mg van elégedve vele.

Új Rometeket meg ne vegyél, mert a rossz utakat nem bírják


17/F

2018. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Simson s51
2018. aug. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja most olvasom hogy Simsont nem akarsz nekem van egy Yamahám is tudom ajánlani a td 50-et nagyon jók bár igényesebb mint egy Simson vagy dt 80 50-es papirokkal
2018. aug. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!