Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1999 évjáratú benzines BMW...

1999 évjáratú benzines BMW 318i e46-nak mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Hidegen 2-3-szor indítani kell hogy induljon, aztán ha beindult dadog a motor, rángat is, ha bemelegedett akkor nagyjából normalizálódik, ha megyek az autóval és seggességbe van, benyomom a kuplungot, szintén rángat a motor, és dadog, meg fura nyikorgó hangot ad ki, de nem mindig csinálja, viszont egyre sűrűbben, hideg a motor nagyon dadog, és lefullad többször is, ez állandó! Mostanában van egy új tünet, alapjáraton kipörög magától a motor, 2-3 ezerig, olyan mint ha valaki nyomkodná a gázt! Mi baja lehet az autónak? A motor kód világít, de kitakartattam annó a szerelők kérésére, mert az autó kintről van, egy csomó pénzt ráköltöttem, mindent cseréltettem ami kellet, diagnosztikálták honosítás előtt a kocsit, hogy kiderítsék mitől világít a motorkód, de azt javallották hogy ne foglalkozzak vele, mert akkor még semmi baja nem volt a kocsinak, de most már egyre rosszabb, és idegesítő! Diagnosztikán a főtengelyjeladót írta, és a labdaszondát, meg talán volt még egy hiba, de arra nem emlékszem! Valaki tudna segíteni hogy mit kéne cserélni, hogy jó legyen az autóm? Volt valakinek hasonló gondja? És így járhatok még az autóval, nem teszek még nagyobb kárt az autóban, szabadságon voltam, és 1 hétig be se indítottam, de holnap muszály leszek vele útra kelni!? Sajnos csak jövőhéten tudom szervízbe vinni, mert akkor kapok fizut, az autó meg nagyon fontos, mert anélkül nem tudok munkába járni! Köszi a válaszokat előre is!

2018. aug. 1. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Első hiba hogy ez a prefaceliftesben könnyen baj lehet a vezérléssel és mert régi '99-es évjárat ezért már elég sok alkatrésze szorulhat már cserére.

Második hiba hogy a hazai gány szerelőkre hallgatsz. Nem csak úgy világított az a kis motor piktogram. Már akkor meg kellett volna nézni.

Most már egyszerre több forrása is lehet a bajoknak. A főtengely jeladó már biztos.

Márkaszervizbe vidd el. A gány átlag szerelő se lesz olcsóbb és még meg se tudja majd javítani rendesen.

Harmadik hiba hogy mindennapos használatra vetted. Ez nem lesz mindennapi használatú autó. Ezt már most is tapasztalod.

Ha most hosszabb útra mész vele akkor számíts arra hogy ott kell valahol hagynod. Legközelebb a feladatnak megfelelően válassz autót. Ez már egy hobbiautó.

2018. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első körben.

Üzemanyagszűrő mikor volt cserélve?

2018. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha a diag hibát mutat , azt miért nem javittattad? Fötengely jeladó azonnal cserés, én még a lambdaszondára is ránéznék (mégha drága is).Továbbá gyertyák és gyujtás.


Ha igy használod a jelenlegi hibák mellé társulni fog több is.


Ne legyél tipikus BMW-s, légyszi..

2018. aug. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!