Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Előképzettség nélkül egyből...

Előképzettség nélkül egyből mehetek korlátozás nélküli jogositványért?

Figyelt kérdés

Most 16 vagyok anyu nem enged semmilyen motort es nekem nem is kellenek ilyen kis ocskák.

Csak Harleyra teszem a seggem vagy hasonlóra.😁

Most akarom elkezdeni a b-st.

Szval ennek csak korhatár feltétlei vannak ugye?


2018. aug. 2. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy van ahogy gondolod.
2018. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:
100%

Még trollnak is gyenge próbálkozás.

B jogsi nem jó nagymotorra.

A-t kellet volna inkább írnod.

2018. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezt kerdezem 2.bas@od mert most csianlni fogom a b-t es akarok ey A-t...

Kell e hozza elokepzetseg ennyi.

De az első ember legalább hasznos volt.

2018. aug. 2. 13:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Beírod keresőbe, az első találat jó is: [link]
2018. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:
Anyukádnak inkább a stílusodon kellene változtatnia.
2018. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne a válaszolókra haragudj, tényleg nem volt tiszta, mit akarsz, mert a kérdésed önmagában motoros jogsira utal, viszont a leírásban azt írod, hogy a B-s jogsit kezded most.


Korlátlan "A" jogsi feltétele a meglévő 24 év, vagy 2 éves A2 jogosítvány, de amúgy ez 1 perc alatt kideríthető a google nevű csodával.


Viszont ha ennyire nem tiszteled a motorokat, vissza fog csapni az ostor. "anyu nem enged semmilyen motort es nekem nem is kellenek ilyen kis ocskák. Csak Harleyra teszem a seggem vagy hasonlóra"


Ha megnézed azokat a motorosokat, akik objektíven jók, többségüknek nem derogált "ócska kicsi motorral" kezdeni, és szépen feljebb menni a nagyobb motorok fele. Sokkal átfogóbb, szélesebb tapasztalatot ad ez a megközelítés, mintha egyből egy "Harleyra rakod a seggedet". Csak egy baráti tanács.


Bőven jó lesz neked egy 125 köbcentis motor, azzal is össze tudod törni magad, talán tanulsz egy kis alázatot közben.

2018. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dirtboy ***** válasza:

hű de meg kaptam,én ba szom meg téged is bas ználak állon,kis 16éves taknyot.

egy kérdést nem tud érthetően feltenni,nem hogy harley-d nem lesz de örülj ha munkát találsz ilyen értelmi képességekkel.

Ha már félre dobtuk az illemet.


többiektől aki olvassa,bocs a stílusért.

2018. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.


Miért gondolod azt, hogy ha valami 125-ös, akkor az egyből ócska? Ez egész egyszerűen nem igaz, ilyen formában semmiképp. Ha ennyi pénzed van elvileg, akkor simán tudsz venni egy normális 125-öst. Nem attól "ócska" valami, hogy csak 14 lóerő. Attól max "gyenge". A kettő se nem szinonima.


Értem, hogy "szerinted" nem segít, ha kicsivel kezdesz, csakhogy a tapasztalat nem ezt mutatja. Sem az én saját tapasztalatom, sem az, amit másokon látok, sem az, amit mások mondanak.


"Ez nem egy jó mentalitás"

Micsoda, hogy minél szélesebb területről javaslom, hogy tapasztalatot szerezz, hogy kisebb eséllyel szenvedj balesetet a későbbiekben? Ennek amúgy sincs semmi köze ahhoz, hogy kinek milyen az anyagi helyzete, de azért köszi, hogy aggódsz értem :)


Persze sejtem, hogy ezzel sem tudtalak meggyőzni, úgyhogy akkor gyűjtögess 10 hónapot, vegyél 6 millióért egy Harleyt, aztán használd. Egészen addig, amíg össze nem futsz egy rendőrrel (24 az A-s jogsi korhatár, ha egyből azt csinálod), vagy balesetet nem szenvedsz. Kívánom, hogy az utóbbi ne következzen be, de ha ilyen arrogáns és öntelt vagy, akkor sajnos könnyen bekövetkezhet.

2018. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!