Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet csinálni ha meghúzzá...

Mit lehet csinálni ha meghúzzák az autóm mikor nem vagyok ott?

Figyelt kérdés
Múltkor kinyitottak az ajtót és nekivágta a fital srác az autónak, azért mert nem tudott parkolni és kozel állt meg ideges is volt, hogy nem tud kiszállni. Nemóltam semmit mert még távol voltam. Kulcsal végig húztam a másik oldalát. És egy kerekét leeresztettem.
2018. aug. 4. 09:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyira nekivágta hogy a műanyag ilyen védő alatt behorpadt
2018. aug. 4. 09:03
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Tehát mert a kocsidon csinált egy alig-alig észrevehető horpadást, te nemcsak csináltál neki egy esetlegesen több százezres kárt, még meg is gátoltad a továbbhaladásban. Ha meg valahogy nem vette volna észre, potenciális életveszélynek tetted volna ki.


Éééédesfszom, ezért utálom én az embereket. Néha azt érzem, mindenki hülye. Talán igazam is van.

2018. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Ha odamész hozzá és kérsz tőle betétlapot akkor a biztosító kifizette volna a károdat. Minden értelmes ember így csinálja.

De szerintem kamu kérdés.

2018. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem örülj neki,ha nem jelent fel,mert megteheti...ez rongálásnak számít,annyit kellett volna tenned,hogy kérsz egy betétlapot tőle,de van aki ad egy kis pénzt és kész,ha meg ezt nem tette volna levideóztad volna és te följelenthetted volna őt és behajtották volna rajta...
2018. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

@4

Most ahogy sétáltam hazafele, eszembe jutott ez a kérdés, és azon filóztam, hogy a megkulcsolás valóban rongálás, a leeresztett kerék viszont a közúti veszélyeztetés és az emberölési kísérlet közt van félúton, az igazságszolgáltatást végzők pillanatnyi hangulatától függően.

2018. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért egy lejebb eresztett kerék nem öl meg senkit csak kuka mire hazaér. Azért nem vagyok annyira hülye... Akkor már kiszurom ha nagyon akarom, de akkor mind a 4et
2018. aug. 6. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!